Tokio 2020 - Wyniki - Skoki do wody
- Data publikacji: 01.07.2021, 11:47
Trampolina kobiet
1. Tingmao Shi - Chiny - 383,50
2. Han Wang - Chiny - 348,75
3. Krysta Palmer - Stany Zjednoczone - 343,75
4. Nur Dhabitah Sabri - Malezja - 326,15
5. Inge Jansen - Holandia - 311,05
6. Aranza Vazquez Montano - Meksyk - 303,45
7. Tina Punzel - Niemcy - 302,95
8. Jennifer Abel - Kanada - 297,45
Wieża kobiet
1. Hongchan Quan - Chiny - 466.20
2. Yuxi Chen - Chiny - 425.40
3. Melissa Wu - Australia - 371.40
4. Gabriela Agundez Garcia - Meksyk - 358.50
5. Delaney Schnell - USA - 340.40
6. Alejandra Orozco Loza - Meksyk - 322.05
7. Andrea Spendolini Sirieix - Wielka Brytania - 305.50
8. Elena Wassen - Niemcy - 291.90
Trampolina synchronicznie kobiet
1. Tingmao Shi/Han Wang - Chiny - 326.40
2. Jennifer Abel/Melissa Citrini Beaulieu - Kanada - 300.78
3. Tina Punzel/Lena Hentschel - Niemcy - 284.97
4. Dolores Hernandez Monzon/Carolina Mendoza Hernandez - Meksyk - 275.10
5. Haruka Enomoto/Hazuki Miyamoto - Japonia - 269.40
6. Grace Reid/Katherine Torrance - Wielka Brytania - 269.10
7. Chiara Pellacani/Elena Bertocchi - Włochy - 267.48
8. Alison Gibson/Krysta Palmer - Stany Zjednoczone - 263.49
1. Chen Yuxi/Jiaqi Zhang - Chiny - 363,78
2. Jessica Parratto/Delaney Schnell - Stany Zjednoczone - 310,80
3. Gabriela Agundez Garcia/Alejandra Orozco Loza - Meksyk - 299,70
4. Meaghan Benfeito/Calei McKay - Kanada - 299,16
5. Tina Punzel/Christina Wassen - Niemcy - 292,86
6. Matsuri Arai/Minami Itanashi - Japonia - 291,42
7. Eden Cheng/Lois Toulson - Wielka Brytania
8. Mun Yee Leong/Pandelela Pamg - Malezja - 277,98
Trampolina mężczyzn
1. Siyi Xie - Chiny - 558,75
2. Zongyuan Wang - Chiny - 534,90
3. Jack Laugher - Wielka Brytania - 518,00
4. Haram Woo - Korea Południowa - 481,85
5. Jewgienij Kuzniecow - Rosyjski Komitet Olimpijski - 461,90
6. Rommel Pacheco Marrufo - Meksyk - 428,75
7. Martin Wolfram - Niemcy - 426,75
8. Anton Down-Jenkins - Australia - 415,60
Wieża mężczyzn
1. Yuan Cao - Chiny - 582,35
2. Jian Yang - Chiny - 580,40
3. Tom Daley - Wielka Brytania - 548,25
4. Aleksandr Bondar - Rosyjski Komitet Olimpijski - 514,50
5. Wiktor Minibajew - Rosyjski Komitet Olimpijski - 495,85
6. Oleksij Sereda - Ukraina - 461,70
7. Rikuto Tamai - Japonia - 431,95
8. Casiel Rousseau - Australia - 430,35
Trampolina synchronicznie mężczyzn
1. Zongyuan Wang/Siyi Xie - Chiny - 467,82
2. Andrew Capobianco/Michael Hixon - Stany Zjednoczone - 444,36
3. Patrick Hausding/Lars Rudiger - Niemcy - 404,73
4. Yahel Castillo Huerta/Juan Manuel Celaya Hernandez - Meksyk - 400,14
5. Sho Sakai/Ken Terauchi - Japonia - 393,93
6. Lorenzo Marsaglia/Giovanni Tocci - Włochy - 388,05
7. Daniel Goodfellow/Jack Laugher - Wielka Brytania - 382,80
8. Jewgienij Kuzniecow/Nikita Shleikher - Rosyjski Komitet Olimpijski - 331,08
Wieża synchronicznie mężczyzn
1. Tom Daley/Matthew Lee - Wielka Brytania - 471,81
2. Yuan Cao/Aisen Chen - Chiny - 470,58
3. Aleksandr Bondar/Wiktor Minibajew - Rosyjski Komitet Olimpijski - 439,92
4. Jose Balleza Isaias/Kevin Berlin Reyes - Meksyk - 407,31
5. Vincent Riendeau/Nathan Zsombor-Murray - Kanada - 405,00
6. Oleg Sergin/Oleksij Sereda - 400,44
7. Yeongnam Kim/Haram Woo - Korea Południowa - 396,12
8. Hiroki Ito/Kazuki Murakami - Japonia - 377,10