Tokio 2020 - Program - 29 lipca

  • Data publikacji: 29.07.2019, 19:01
00:30 Golf Zawody mężczyzn 1. runda Kasumigaseki Country Club
01:30 Wioślarstwo Dwójka bez sternika mężczyzn Finał B Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Dwójka bez sternika kobiet Finał B Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Finał B Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet Finał B Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Dwójka bez sternika mężczyzn Finał A Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Dwójka bez sternika kobiet Finał A Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Finał A Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet Finał A Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Finał F Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Jedynka kobiet Finał F Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Finał E Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Jedynka kobiet Finał E Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Jedynka kobiet Finał D Sea Forest Waterway
01:30 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Finał D Sea Forest Waterway
02:00 Badminton mikst Półfinały Musashino Forest Sport Plaza
02:00 Badminton debel M Ćwierćfinały Musashino Forest Sport Plaza
02:00 Badminton singiel K 1/8 finału Musashino Forest Sport Plaza
02:00 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Yoyogi National Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
02:00 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Ariake Arena
02:00 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Ariake Arena
02:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
02:00 Strzelectwo Trap mężczyzn Eliminacje Asaka Shooting Range
02:00 Strzelectwo Trap kobiet Eliminacje Asaka Shooting Range
02:00 Strzelectwo Trap mężczyzn Finał Asaka Shooting Range
02:00 Strzelectwo Trap kobiet Finał Asaka Shooting Range
02:00 Strzelectwo Pistolet 25 m kobiet Eliminacje Asaka Shooting Range
02:00 Szermierka Floret kobiet drużynowo Eliminacje, półfinały Makuhari Messe Hall B
02:30 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
02:30 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
02:30 Łucznictwo Indywidualnie kobiety 1/32 finału, 1/16 finału Yumenoshima Park
02:30 Łucznictwo Indywidualnie mężczyźni 1/32 finału, 1/16 finału Yumenoshima Park
03:00 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
03:00 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
03:00 BMX Racing Racing mężczyzn Ćwierćfinały Ariake Urban Sports Park
03:00 BMX Racing Racing kobiet Ćwierćfinały Ariake Urban Sports Park
03:00 Koszykówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Saitama Super Arena
03:00 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Tatsumi Water Polo Centre
03:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
03:30 Judo Do 78 kg kobiet Eliminacje Nippon Budokan
03:30 Judo Do 100 kg mężczyzn Eliminacje Nippon Budokan
03:30 Judo Do 78 kg kobiet Ćwierćfinały Nippon Budokan
03:30 Judo Do 100 kg mężczyzn Ćwierćfinały Nippon Budokan
03:30 Pływanie 800 metrów stylem dowolnym mężczyzn Finał Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 200 metrów stylem klasycznym mężczyzn Finał Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 100 metrów stylem dowolnym kobiet Półfinały Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 200 metrów stylem grzbietowym mężczyzn Półfinały Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 200 metrów stylem motylkowym kobiet Finał Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 100 metrów stylem dowolnym mężczyzn Finał Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 200 metrów stylem klasycznym kobiet Półfinały Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 200 metrów stylem zmiennym mężczyzn Półfinały Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 4x200 metrów stylem dowolnym kobiet Finał Tokyo Aquatics Centre
04:00 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Yoyogi National Stadium
04:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
04:00 Tenis stołowy Singiel kobiet Półfinały Tokyo Metropolitan Gymnasium
04:00 Tenis ziemny Singiel mężczyzn Ćwierćfinały Ariake Tennis Park
04:00 Tenis ziemny Singiel kobiet Półfinały Ariake Tennis Park
04:00 Tenis ziemny Debel kobiet Półfinały Ariake Tennis Park
04:00 Tenis ziemny Mikst Ćwierćfinały Ariake Tennis Park
04:20 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Tatsumi Water Polo Centre
05:00 Żeglarstwo RS:X mężczyzn Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo RS:X kobiet Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo Laser mężczyzn Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo Finn mężczyzn Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo 470 mężczyzn Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo 470 kobiet Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo Nacra 17 Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
06:40 Koszykówka TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Saitama Super Arena
07:00 Kajakarstwo górskie C1 kobiet Półfinał Kasai Canoe Slalom Centre
07:00 Kajakarstwo górskie C1 kobiet Finał Kasai Canoe Slalom Centre
07:10 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Tatsumi Water Polo Centre
07:15 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Yoyogi National Stadium
07:20 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Ariake Arena
07:20 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Ariake Arena
08:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
08:00 Tenis stołowy Singiel mężczyzn Półfinały Tokyo Metropolitan Gymnasium
08:30 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Tatsumi Water Polo Centre
09:00 Łucznictwo Indywidualnie kobiety 1/32 finału, 1/16 finału Yumenoshima Park
09:00 Łucznictwo Indywidualnie mężczyźni 1/32 finału, 1/16 finału Yumenoshima Park
09:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
09:15 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Yoyogi National Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
10:00 Badminton singiel M 1/8 finału Musashino Forest Sport Plaza
10:00 Badminton debel K Ćwierćfinały Musashino Forest Sport Plaza
10:00 Judo Do 78 kg kobiet Repasaże, półfinały Nippon Budokan
10:00 Judo Do 100 kg mężczyzn Repasaże, półfinały Nippon Budokan
10:00 Judo Do 78 kg kobiet Finał Nippon Budokan
10:00 Judo Do100 kg mężczyzn Finał Nippon Budokan
10:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
10:20 Koszykówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Saitama Super Arena
11:20 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Tatsumi Water Polo Centre
11:30 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
11:30 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
11:30 Szermierka Floret kobiet drużynowo Finaly Makuhari Messe Hall B
12:00 Baseball TBD - TBD Faza grupowa Yokohama Baseball Stadium
12:00 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
12:00 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
12:00 Pływanie 800 metrów stylem dowolnym kobiet Eliminacje Tokyo Aquatics Centre
12:00 Pływanie 100 metrów stylem motylkowym mężczyzn Eliminacje Tokyo Aquatics Centre
12:00 Pływanie 200 metrów stylem grzbietowym kobiet Eliminacje Tokyo Aquatics Centre
12:00 Pływanie 4x100 metrów stylem zmiennym sztafet mieszanych Eliminacje Tokyo Aquatics Centre
12:30 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Yoyogi National Stadium
12:40 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Tatsumi Water Polo Centre
12:40 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Ariake Arena
12:40 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Ariake Arena
12:50 Gimnastyka sportowa Wielobój indywidualny kobiet Finał Ariake Gymnastics Centre
13:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
13:00 Tenis stołowy Singiel kobiet O 3. miejsce Tokyo Metropolitan Gymnasium
13:00 Tenis stołowy Singiel kobiet Finał Tokyo Metropolitan Gymnasium
14:00 Koszykówka TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Saitama Super Arena
14:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
14:30 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Yoyogi National Stadium
15:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park