Tokio 2020 - Program - 30 lipca

  • Data publikacji: 30.07.2019, 20:34
23:00 Lekkoatletyka Chód mężczyzn 20 km Finał Imperial Palace Garden
00:30 Golf Zawody mężczyzn 2. runda Kasumigaseki Country Club
01:00 Jeździectwo WKKW Ujeżdzenie Equestrian Park
02:00 Badminton singiel K Ćwierćfinały Musashino Forest Sport Plaza
02:00 Badminton mikst O 3. miejsce Musashino Forest Sport Plaza
02:00 Lekkoatletyka 3000 m z przeszkodami mężczyzn 1. runda Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka Skok wzwyż mężczyzn Eliminacje Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka Rzut dyskiem mężczyzn Eliminacje Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka 800 m kobiet 1. runda Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka 400 m ppł mężczyzn 1. runda Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka 100 m kobiet 1. runda Olympic Stadium
02:00 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Yoyogi National Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tokyo Stadium
02:00 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Ariake Arena
02:00 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Ariake Arena
02:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
02:00 Strzelectwo Pistolet 25 m kobiet Eliminacje Asaka Shooting Range
02:00 Strzelectwo Pistolet 25 m kobiet Finał Asaka Shooting Range
02:00 Strzelectwo Trap miksty Eliminacje Asaka Shooting Range
02:00 Strzelectwo Trap miksty Finał Asaka Shooting Range
02:00 Wioślarstwo Jedynka kobiet Finał C Sea Forest Waterway
02:00 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Finał C Sea Forest Waterway
02:00 Wioślarstwo Jedynka kobiet Finał B Sea Forest Waterway
02:00 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Finał B Sea Forest Waterway
02:00 Wioślarstwo Jedynka kobiet Finał A Sea Forest Waterway
02:00 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Finał A Sea Forest Waterway
02:00 Wioślarstwo Ósemka kobiet Finał A Sea Forest Waterway
02:00 Wioślarstwo Ósemka mężczyzn Finał A Sea Forest Waterway
02:30 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
02:30 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
03:00 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
03:00 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
03:00 BMX Racing Racing mężczyzn Półfinały Ariake Urban Sports Park
03:00 BMX Racing Racing kobiet Półfinały Ariake Urban Sports Park
03:00 BMX Racing Racing mężczyzn Finał Ariake Urban Sports Park
03:00 BMX Racing Racing kobiet Finał Ariake Urban Sports Park
03:00 Koszykówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Saitama Super Arena
03:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
03:00 Szermierka Szpada mężczyzn drużynowo Eliminacje, półfinały Makuhari Messe Hall B
03:30 Judo Powyżej 78 kg kobiet Eliminacje Nippon Budokan
03:30 Judo Powyżej 100 kg mężczyzn Eliminacje Nippon Budokan
03:30 Judo Powyżej 78 kg kobiet Ćwierćfinały Nippon Budokan
03:30 Judo Powyżej 100 kg mężczyzn Ćwierćfinały Nippon Budokan
03:30 Łucznictwo Indywidualnie kobiety 1/8 finału Yumenoshima Park
03:30 Pływanie 200 metrów stylem klasycznym kobiet Finał Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 200 metrów stylem grzbietowym mężczyzn Finał Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 200 metrów stylem grzbietowym kobiet Półfinały Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 200 metrów stylem zmiennym mężczyzn Finał Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 100 metrów stylem dowolnym kobiet Finał Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 100 metrów stylem motylkowym mężczyzn Półfinały Tokyo Aquatics Centre
04:00 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Yoyogi National Stadium
04:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
05:00 Baseball TBD - TBD Faza grupowa Yokohama Baseball Stadium
05:00 Tenis ziemny Singiel mężczyzn Półfinały Ariake Tennis Park
05:00 Tenis ziemny Debel mężczyzn O 3. miejsce Ariake Tennis Park
05:00 Tenis ziemny Debel mężczyzn Finał Ariake Tennis Park
05:00 Tenis ziemny Mikst Półfinały Ariake Tennis Park
05:00 Żeglarstwo Laser mężczyzn Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo 470 mężczyzn Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo 470 kobiet Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo 49er mężczyzn Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo 49er FX kobiet Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
06:00 Skoki na trampolinie Zawody kobiet Kwalifikacje Ariake Gymnastics Centre
06:00 Skoki na trampolinie Zawody kobiet Finał Ariake Gymnastics Centre
06:40 Koszykówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Saitama Super Arena
07:00 Kajakarstwo górskie K1 mężczyzn Półfinał Kasai Canoe Slalom Centre
07:00 Kajakarstwo górskie K1 mężczyzn Finał Kasai Canoe Slalom Centre
07:00 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tatsumi Water Polo Centre
07:15 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Yoyogi National Stadium
07:20 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Ariake Arena
07:20 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Ariake Arena
07:45 Łucznictwo Indywidualnie kobiety Ćwierćfinały, półfinały, finał Yumenoshima Park
08:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
08:00 Skoki do wody Skoki kobiet z trampoliny 3-metrowej Eliminacje Tokyo Aquatics Centre
08:20 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tatsumi Water Polo Centre
08:30 Badminton mikst Finał Musashino Forest Sport Plaza
08:30 Badminton singiel K Ćwierćfinały Musashino Forest Sport Plaza
08:30 Badminton debel M Półfinały Musashino Forest Sport Plaza
09:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
09:15 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Yoyogi National Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD O miejsca 9-12 kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD O miejsca 9-12 kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Tokyo Stadium
10:00 Judo Powyżej 78 kg kobiet Repasaże, półfinały Nippon Budokan
10:00 Judo Powyżej 100 kg mężczyzn Repasaże, półfinały Nippon Budokan
10:00 Judo Powyżej 78 kg kobiet Finał Nippon Budokan
10:00 Judo Powyżej 100 kg mężczyzn Finał Nippon Budokan
10:00 Piłka nożna TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Miyagi Stadium
10:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
10:20 Koszykówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Saitama Super Arena
10:30 Jeździectwo WKKW Ujeżdzenie Equestrian Park
11:00 Piłka nożna TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Ibaraki Kashima Stadium
11:20 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tatsumi Water Polo Centre
11:30 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
11:30 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
11:30 Szermierka Szpada mężczyzn drużynowo Finaly Makuhari Messe Hall B
12:00 Baseball TBD - TBD Faza grupowa Yokohama Baseball Stadium
12:00 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
12:00 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet lub mężczyzn Oi Hockey Stadium
12:00 Lekkoatletyka 5000 m kobiet 1. runda Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka Trójskok kobiet Eliminacje Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka Pchnięcie kulą kobiet Eliminacje Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka Sztafeta mieszana 4x400 m 1. runda Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka 10 000 m mężczyzn Finał Olympic Stadium
12:00 Piłka nożna TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Saitama Stadium
12:00 Pływanie 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn Eliminacje Tokyo Aquatics Centre
12:00 Pływanie 50 metrów stylem dowolnym kobiet Eliminacje Tokyo Aquatics Centre
12:00 Pływanie 1500 metrów stylem dowolnym mężczyzn Eliminacje Tokyo Aquatics Centre
12:00 Pływanie 4x100 metrów stylem zmiennym kobiet Eliminacje Tokyo Aquatics Centre
12:00 Pływanie 4x100 metrów stylem zmiennym mężczyzn Eliminacje Tokyo Aquatics Centre
12:30 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Yoyogi National Stadium
12:40 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Tatsumi Water Polo Centre
12:40 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Ariake Arena
12:40 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Ariake Arena
13:00 Piłka nożna TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet International Stadium Yokohama
13:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
13:00 Tenis stołowy Singiel mężczyzn O 3. miejsce Tokyo Metropolitan Gymnasium
13:00 Tenis stołowy Singiel mężczyzn Finał Tokyo Metropolitan Gymnasium
14:00 Koszykówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Saitama Super Arena
14:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
14:30 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Yoyogi National Stadium
15:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park