Tokio 2020 - Program - 31 lipca

  • Data publikacji: 31.07.2019, 20:45
00:30 Golf Zawody mężczyzn 3. runda Kasumigaseki Country Club
01:30 Triathlon Sztafeta mieszana Finał Odaiba Marine Park
02:00 Badminton singiel M Ćwierćfinały Musashino Forest Sport Plaza
02:00 Badminton debel K Półfinały Musashino Forest Sport Plaza
02:00 Lekkoatletyka 400 m ppł kobiet 1. runda Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka Rzut dyskiem kobiet Eliminacje Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka Skok o tyczce mężczyzn Eliminacje Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka 800 m mężczyzn 1. runda Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka 100 m ppł kobiet Kwalifikacje Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka 100 m mężczyzn Runda wstępna Olympic Stadium
02:00 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Yoyogi National Stadium
02:00 Rugby TBD - TBD O 11. miejsce kobiet Tokyo Stadium
02:00 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Ariake Arena
02:00 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Ariake Arena
02:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
02:30 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet Oi Hockey Stadium
02:30 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet Oi Hockey Stadium
03:00 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet Oi Hockey Stadium
03:00 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet Oi Hockey Stadium
03:00 Koszykówka TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Saitama Super Arena
03:00 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Tatsumi Water Polo Centre
03:00 Rugby TBD - TBD O 9. miejsce kobiet Tokyo Stadium
03:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
03:00 Szermierka Szabla kobiet drużynowo Eliminacje, półfinały Makuhari Messe Hall B
03:10 BMX Freestyle Freestyle park mężczyzn Runda rozstawna Ariake Urban Sports Park
03:10 BMX Freestyle Freestyle park kobiet Runda rozstawna Ariake Urban Sports Park
03:30 Judo Drużyny mieszanie Eliminacje Nippon Budokan
03:30 Judo Drużyny mieszanie Ćwierćfinały Nippon Budokan
03:30 Judo Drużyny mieszanie Repasaże, półfinały Nippon Budokan
03:30 Łucznictwo Indywidualnie mężczyźni 1/8 finału Yumenoshima Park
03:30 Pływanie 100 metrów stylem motylkowym kobiet Finał Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 200 metrów stylem grzbietowym kobiet Finał Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 800 metrów stylem dowolnym kobiet Finał Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn Półfinały Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 50 metrów stylem dowolnym kobiet Półfinały Tokyo Aquatics Centre
03:30 Pływanie 4x100 metrów stylem zmiennym sztafet mieszanych Finał Tokyo Aquatics Centre
04:00 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Yoyogi National Stadium
04:00 Rugby TBD - TBD O miejsca 5-8 kobiet Tokyo Stadium
04:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
04:20 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Tatsumi Water Polo Centre
04:50 Podnoszenie ciężarów Do 81 kg mężczyzn Grupa B Tokyo International Forum
04:50 Podnoszenie ciężarów Do 96 kg mężczyzn Grupa B Tokyo International Forum
05:00 Baseball TBD - TBD Faza grupowa Yokohama Baseball Stadium
05:00 Rugby TBD - TBD O miejsca 5-8 kobiet Tokyo Stadium
05:00 Strzelectwo Karabin 3 pozycje kobiet Eliminacje Asaka Shooting Range
05:00 Strzelectwo Karabin 3 pozycje kobiet Finał Asaka Shooting Range
05:00 Tenis ziemny Singiel mężczyzn O 3. miejsce Ariake Tennis Park
05:00 Tenis ziemny Singiel kobiet O 3. miejsce Ariake Tennis Park
05:00 Tenis ziemny Singiel kobiet Finał Ariake Tennis Park
05:00 Tenis ziemny Debel kobiet O 3. miejsce Ariake Tennis Park
05:00 Tenis ziemny Mikst O 3. miejsce Ariake Tennis Park
05:00 Żeglarstwo Finn mężczyzn Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo 49er mężczyzn Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo 49er FX kobiet Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo Nacra 17 Wyścigi punktowane Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo RS:X kobiet Wyścig medalowy Enoshima Yacht Harbour
05:00 Żeglarstwo RS:X mężczyzn Wyścig medalowy Enoshima Yacht Harbour
06:00 Jeździectwo WKKW Ujeżdzenie Equestrian Park
06:00 Rugby TBD - TBD Pófinał kobiet Tokyo Stadium
06:00 Skoki na trampolinie Zawody mężczyzn Kwalifikacje Ariake Gymnastics Centre
06:00 Skoki na trampolinie Zawody mężczyzn Finał Ariake Gymnastics Centre
06:40 Koszykówka TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Saitama Super Arena
07:00 Rugby TBD - TBD Półfinał kobiet Tokyo Stadium
07:10 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Tatsumi Water Polo Centre
07:15 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Yoyogi National Stadium
07:20 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Ariake Arena
07:20 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Ariake Arena
07:45 Łucznictwo Indywidualnie mężczyźni Ćwierćfinały, półfinały, finał Yumenoshima Park
08:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
08:00 Skoki do wody Skoki kobiet z trampoliny 3-metrowej Półfinał Tokyo Aquatics Centre
08:30 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Tatsumi Water Polo Centre
08:50 Podnoszenie ciężarów Do 81 kg mężczyzn Grupa A, finał Tokyo International Forum
09:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Eliminacje kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
09:15 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Yoyogi National Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD O 7. miejsce kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD O 5. miejsce kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD O 3. miejsce kobiet Tokyo Stadium
09:30 Rugby TBD - TBD Finał kobiet Tokyo Stadium
10:00 Judo Drużyny mieszanie Finały Nippon Budokan
10:00 Piłka nożna TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Miyagi Stadium
10:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Lucky loser kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
10:20 Koszykówka TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Saitama Super Arena
11:00 Badminton singiel K Półfinały Musashino Forest Sport Plaza
11:00 Badminton debel M O 3. miejsce Musashino Forest Sport Plaza
11:00 Badminton debel M Finał Musashino Forest Sport Plaza
11:00 Piłka nożna TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Ibaraki Kashima Stadium
11:20 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Tatsumi Water Polo Centre
11:30 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet Oi Hockey Stadium
11:30 Hokej na trawie TBD - TBD Faza grupowa kobiet Oi Hockey Stadium
11:30 Szermierka Szabla kobiet drużynowo Finaly Makuhari Messe Hall B
12:00 Baseball TBD - TBD Faza grupowa Yokohama Baseball Stadium
12:00 Lekkoatletyka Skok w dal mężczyzn Eliminacje Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka 100 m kobiet Półfinały Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka 100 m mężczyzn 1. runda Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka Rzut dyskiem mężczyzn Finał Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka 800 m kobiet Półfinały Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka Sztafeta mieszana 4x400 m Finał Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka 100 m kobiet Finał Olympic Stadium
12:00 Piłka nożna TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Saitama Stadium
12:30 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Yoyogi National Stadium
12:40 Pilka wodna TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Tatsumi Water Polo Centre
12:40 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Ariake Arena
12:40 Siatkówka TBD - TBD Faza grupowa kobiet Ariake Arena
12:50 Podnoszenie ciężarów Do 96 kg mężczyzn Grupa A, finał Tokyo International Forum
13:00 Piłka nożna TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn International Stadium Yokohama
13:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Lucky loser kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
14:00 Koszykówka TBD - TBD Faza grupowa mężczyzn Saitama Super Arena
14:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Lucky loser kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park
14:30 Piłka ręczna TBD - TBD Faza grupowa kobiet Yoyogi National Stadium
15:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Lucky loser kobiet lub mężczyzn Shiokaze Park