Tokio 2020 - Program - 3 sierpnia

  • Data publikacji: 03.08.2019, 20:01

 

02:00 Lekkoatletyka Trójskok mężczyzn Eliminacje Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka 1500 m mężczyzn 1. runda Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka Rzut oszczepem kobiet Eliminacje Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka 400 m kobiet 1. runda Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka Skok w dal kobiet Finał Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka 200 m mężczyzn 1. runda Olympic Stadium
02:00 Lekkoatletyka 400 m ppł mężczyzn Finał Olympic Stadium
02:00 Siatkówka TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Ariake Arena
02:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Shiokaze Park
02:30 Kajakarstwo K1 200 m kobiet Półfinały Sea Forest Waterway
02:30 Kajakarstwo C2 1000 m mężczyzn Półfinały Sea Forest Waterway
02:30 Kajakarstwo K1 1000 m mężczyzn Półfinały Sea Forest Waterway
02:30 Kajakarstwo K2 500 m kobiet Półfinały Sea Forest Waterway
02:30 Kajakarstwo K1 200 m kobiet Finały Sea Forest Waterway
02:30 Kajakarstwo C2 1000 m mężczyzn Finały Sea Forest Waterway
02:30 Kajakarstwo K1 1000 m mężczyzn Finały Sea Forest Waterway
02:30 Kajakarstwo K2 500 m kobiet Finały Sea Forest Waterway
02:30 Piłka ręczna TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Yoyogi National Stadium
03:00 Koszykówka TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Saitama Super Arena
03:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Shiokaze Park
03:00 Skoki do wody Skoki mężczyzn z trampoliny 3-metrowej Półfinał Tokyo Aquatics Centre
03:00 Tenis stołowy Turniej drużynowy mężczyzn Ćwierćfinał Tokyo Metropolitan Gymnasium
03:00 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Ćwierćfinał Tokyo Metropolitan Gymnasium
03:30 Hokej na trawie TBD - TBD Półfinał mężczyzn Oi Hockey Stadium
04:00 Zapasy Do 77 kg stylem klasycznym mężczyzn Repasaże Makuhari Messe Hall A
04:00 Zapasy Do 68 kg kobiet Repasaże Makuhari Messe Hall A
04:00 Zapasy Do 97 kg stylem klasycznym mężczyzn Repasaże Makuhari Messe Hall A
04:00 Zapasy Do 67 kg stylem klasycznym mężczyzn 1/8 finału Makuhari Messe Hall A
04:00 Zapasy Do 62 kg kobiet 1/8 finału Makuhari Messe Hall A
04:00 Zapasy Do 87 kg stylem klasycznym mężczyzn 1/8 finału Makuhari Messe Hall A
04:00 Zapasy Do 67 kg stylem klasycznym mężczyzn 1/4 finału Makuhari Messe Hall A
04:00 Zapasy Do 62 kg kobiet 1/4 finału Makuhari Messe Hall A
04:00 Zapasy Do 87 kg stylem klasycznym mężczyzn 1/4 finału Makuhari Messe Hall A
06:00 Siatkówka TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Ariake Arena
06:15 Piłka ręczna TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Yoyogi National Stadium
06:40 Koszykówka TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Saitama Super Arena
06:50 Podnoszenie ciężarów Do 109 kg mężczyzn Grupa B Tokyo International Forum
07:00 Pilka wodna TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Tatsumi Water Polo Centre
07:30 Tenis stołowy Turniej drużynowy mężczyzn Ćwierćfinał Tokyo Metropolitan Gymnasium
07:30 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Ćwierćfinał Tokyo Metropolitan Gymnasium
07:30 Żeglarstwo Finn mężczyzn Wyścig medalowy Enoshima Yacht Harbour
07:30 Żeglarstwo Nacra 17 Wyścig medalowy Enoshima Yacht Harbour
08:00 Skoki do wody Skoki mężczyzn z trampoliny 3-metrowej Finał Tokyo Aquatics Centre
08:20 Pilka wodna TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Tatsumi Water Polo Centre
08:30 Kolarstwo torowe Wyścig drużynowy na dochodzenie kobiet 1. runda Izu Velodrome
08:30 Kolarstwo torowe Sprint drużynowy mężczyzn Eliminacje Izu Velodrome
08:30 Kolarstwo torowe Wyścig drużynowy na dochodzenie mężczyzn 1. runda Izu Velodrome
08:30 Kolarstwo torowe Sprint drużynowy mężczyzn 1. runda Izu Velodrome
08:30 Kolarstwo torowe Wyścig drużynowy na dochodzenie kobiet Finały Izu Velodrome
08:30 Kolarstwo torowe Sprint drużynowy mężczyzn Finały Izu Velodrome
10:00 Gimnastyka sportowa Ćwiczenia na poręczach mężczyzn Finał Ariake Gymnastics Centre
10:00 Gimnastyka sportowa Ćwiczenia na poręczach asymetrycznych kobiet Finał Ariake Gymnastics Centre
10:00 Gimnastyka sportowa Ćwiczenia na drążku mężczyzn Final Ariake Gymnastics Centre
10:00 Piłka nożna TBD - TBD Półfinał mężczyzn Ibaraki Kashima Stadium
10:00 Siatkówka TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Ariake Arena
10:00 Wspinaczka sportowa Kombinacja - Speed Kwalifikacje mężczyzn Aomi Urban Sports Park
10:00 Wspinaczka sportowa Kombinacja - Bouldering Kwalifikacje mężczyzn Aomi Urban Sports Park
10:00 Wspinaczka sportowa Kombinacja - Prowadzenie Kwalifikacje mężczyzn Aomi Urban Sports Park
10:20 Koszykówka TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Saitama Super Arena
11:00 Piłka ręczna TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Yoyogi National Stadium
11:15 Zapasy Do 67 kg stylem klasycznym mężczyzn Półfinały Makuhari Messe Hall A
11:15 Zapasy Do 87 kg stylem klasycznym mężczyzn Półfinały Makuhari Messe Hall A
11:15 Zapasy Do 62 kg kobiet Półfinały Makuhari Messe Hall A
11:15 Zapasy Do 77 kg stylem klasycznym mężczyzn O 3. miejsce Makuhari Messe Hall A
11:15 Zapasy Do 77 kg stylem klasycznym mężczyzn Final Makuhari Messe Hall A
11:15 Zapasy Do 97 kg stylem klasycznym mężczyzn O 3. miejsce Makuhari Messe Hall A
11:15 Zapasy Do 97 kg stylem klasycznym mężczyzn Final Makuhari Messe Hall A
11:15 Zapasy Do 68 kg kobiet O 3. miejsce Makuhari Messe Hall A
11:15 Zapasy Do 68 kg kobiet Final Makuhari Messe Hall A
11:20 Pilka wodna TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Tatsumi Water Polo Centre
12:00 Baseball TBD - TBD Faza pucharowa Yokohama Baseball Stadium
12:00 Hokej na trawie TBD - TBD Półfinał mężczyzn Oi Hockey Stadium
12:00 Jeździectwo Skoki indywidualnie Eliminacje Equestrian Park
12:00 Lekkoatletyka 110 m ppł mężczyzn 1. runda Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka Pchnięcie kulą mężczyzn Eliminacje Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka Skok o tyczce mężczyzn Finał Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka 5000 m mężczyzn 1. runda Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka Rzut młotem kobiet Finał Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka 200 m mężczyzn Półfinały Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka 800 m kobiet Finał Olympic Stadium
12:00 Lekkoatletyka 200 m kobiet Finał Olympic Stadium
12:30 Pływanie synchroniczne Układ techniczny duetów Finał (1/2) Tokyo Aquatics Centre
12:30 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Półfinał Tokyo Metropolitan Gymnasium
12:40 Pilka wodna TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Tatsumi Water Polo Centre
12:50 Podnoszenie ciężarów Do 109 kg mężczyzn Grupa A, finał Tokyo International Forum
13:00 Piłka nożna TBD - TBD Półfinał mężczyzn Saitama Stadium
13:45 Piłka ręczna TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Yoyogi National Stadium
14:00 Koszykówka TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Saitama Super Arena
14:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Shiokaze Park
14:30 Siatkówka TBD - TBD Ćwierćfinał mężczyzn Ariake Arena
15:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Ćwierćfinał kobiet Shiokaze Park