Ilona Łepkowska napisała scenariusz filmu "Kogel-mogel 4"
- Dodał: Karol Truszkowski
- Data publikacji: 12.05.2020, 14:43
Powstanie kolejna część kultowej polskiej komedii. Prace na planie miałyby ruszyć latem, o ile sytuacja epidemiczna na to pozwoli.
Ilona Łepkowska przekazała w rozmowie z portalem Party, że właśnie skończyła pisać scenariusz kolejnej odsłony serii Kogel-mogel. Pozostało jedynie nanieść kilka poprawek:
- Zapowiada się, że będzie to zwariowany film, bliski współczesnym gustom. Mam nadzieję, że sytuacja z koronawirusem zostanie na tyle opanowana, że w sierpniu uda nam się wejść na plan zdjęciowy. Oby tylko nie była to płonna nadzieja.
Ponadto pisarka zdradziła, że w filmie wystąpi ta sama obsada, co w części trzeciej: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Zdzisław Wardejn i Aleksandra Hamkało. Pojawią się też nowi aktorzy.
Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 miał premierę w zeszłym roku. Film został obejrzany przez 2,39 mln widzów, ale okazał się być artystyczną klapą. Tytuł nominowano 11 razy do tegorocznych Złotych Węży. Ostatecznie zdobył statuetkę w kategorii "najgorszy sequel, prequel, remake".

Karol Truszkowski
Miłośnik geografii, historii XX wieku, ciężkiej muzyki i japońskiej popkultury. Absolwent Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.