Taco Hemingway w singlu Artura Rojka
- Dodał: Karol Truszkowski
- Data publikacji: 04.07.2020, 19:36
Artur Rojek kontynuuje promocję płyty Kundel. Do sieci trafił teledysk do utworu z gościnnym udziałem Taco Hemingwaya.
Na wydanej w marcu płycie solowej Rojka znalazł się m.in. singiel A miało być jak we śnie. Teraz na Youtube opublikowano do niego klip, jednak muzyka trochę się różni. W tym wykonaniu śpiewa nie tylko były wokalista zespołu Myslovitz, ale też raper Taco Hemingway. Fakt ten zaskakuje po spojrzeniu na jedną z ostatnich linijek tekstu piosenki:
- Wszystkich nas czeka to samo - c***owy hip-hop.
A miało być jak we śnie to trzeci po Sportowym życiu i Bez końca singiel promujący płytę Kundel. Za reżyserię najnowszego teledysku odpowiada Kuba Michalczuk.

Karol Truszkowski
Miłośnik geografii, historii XX wieku, ciężkiej muzyki i japońskiej popkultury. Absolwent Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.