Powrót "Dzielnego Agenta Kaczora"
- Dodał: Karol Truszkowski
- Data publikacji: 14.11.2020, 17:28
Dzielny Agent Kaczor powrócił po latach w nowych Kaczych opowieściach, natomiast teraz donosi się, że bohater doczeka się restartu swojego własnego serialu dla platformy Disney+.
Serial Dzielny Agent Kaczor zadebiutował na początku lat 90. ubiegłego wieku, a powstał na fali popularności Kaczych opowieści. Powrót tej postaci nastąpił po latach w nowej wersji drugiego z ww. tytułów, natomiast teraz ma dostać własny serial. O tym donosi portal Variety. Mimo że zamówienia na pierwszy sezon kreskówki nie ma, zebrała się ekipa, która jest gotowa zająć się produkcją. W jej szeregach znaleźli się Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver czy Alex McAtee. Zatem można spodziewać się, że przestępcy znowu zadrżą przed kaczorem w masce. ale na szczegóły w tej sprawie przyjdzie fanom trochę poczekać.

Karol Truszkowski
Miłośnik geografii, historii XX wieku, ciężkiej muzyki i japońskiej popkultury. Absolwent Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.