Tokio 2020 - STARTY POLAKÓW

  • Dodał: Bartosz Szafran
  • Data publikacji: 13.07.2021, 17:01

UWAGA! PONIŻSZE ZESTAWIENIE ZAWIERA PRZYBLIŻONE GODZINY - NA PRZYKŁAD POCZĄTKU SESJI LEKKOATLETYCZNEJ, W KTÓREJ WYSTĄPIĄ POLACY, ALBO SERII WALK BOKSERSKICH,  W KTÓREJ MOŻE WALCZYĆ NASZ REPREZENTANT.

 

DOKŁADNE PLANY STARTÓW POLAKÓW NA POSZCZEGÓLNE DNI BĘDZIEMY PUBLIKOWALI NA BIEŻĄCO W CZASIE IGRZYSK.

 

2021-07-25 02:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny kobiet Klaudia Breś Eliminacje
2021-07-25 02:00 Szermierka Floret kobiet indywidualnie Martyna Jelińska - K. Proestakis (CHI) 1/32 finału
2021-07-25 02:55 Szermierka Floret kobiet indywidualnie ew. Martyna Jelińska 1/16 finału
2021-07-25 03:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Gottsu/Shiratsori (Japonia) - Kantor/Łosiak (Polska) Faza grupowa mężczyzn
2021-07-25 03:10 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Jerzy Kowalski/Artur Mikołajczewski Repasaże
2021-07-25 04:00 Boks do 51 kg kobiet Sandra Drabik - R. Rachimowa (UZB) 1/16 finału
2021-07-25 04:00 Judo Do 52 kg kobiet Agata Perenc - L. Pimenta (BRA) Eliminacje
2021-07-25 04:00 Judo Do 52 kg kobiet ew. Agata Perenc Ćwierćfinały
2021-07-25 04:00 Tenis ziemny Singiel mężczyzn Hubert Hurkacz - M. Fucsovics (HUN) - 2. mecz 1. runda
2021-07-25 04:00 Tenis ziemny Singiel kobiet Magda Linette - A. Sabalenka (BLS) - 1. mecz 1. runda
2021-07-25 04:00 Tenis ziemny Debel kobiet Magda Linette/Alicja Rosolska - Mattek-Sands/Pegula (USA) - 3. mecz 1. runda
2021-07-25 04:15 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny kobiet ew Klaudia Breś Finał
2021-07-25 04:24 Taekwondo Do 57 kg kobiet Patrycja Adamkiewicz - Z. Lijun (CHN) 1/8 finału
2021-07-25 05:00 Koszykówka 3x3 Polska - Serbia Polska - Serbia Faza grupowa mężczyzn
2021-07-25 05:05 Żeglarstwo RS:X mężczyzn Zofia Noceti-Klepacka Wyścigi punktowane
2021-07-25 05:05 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Magdalena Kwaśna Wyścigi punktowane
2021-07-25 05:51 Boks do 63 kg mężczyzn Damian Durkacz - G. Mamedov (ROC) 1/16 finału
2021-07-25 06:00 Wioślarstwo Czwórka bez sternika mężczyzn Marcin Brzeziński/Mikołaj Burda/Michał Szpakowski/Mateusz Wilangowski Repasaże
2021-07-25 06:00 Kajakarstwo górskie C1 mężczyzn Grzegorz Hedwig Eliminacje 1
2021-07-25 06:00 Kolarstwo szosowe Wyścig ze startu wspólnego kobiet Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta, Marta Lach Finał
2021-07-25 06:00 Strzelectwo Karabin pneumatyczny mężczyzn Tomasz Bartnik Eliminacje
2021-07-25 06:10 Wioślarstwo Czwórka bez sternika kobiet Monika Chabel/Joanna Dittmann/Olga Michałkiewicz/Maria Wierzbowska Repasaże
2021-07-25 06:35 Szermierka Floret kobiet indywidualnie ew. Martyna Jelińska 1/8 finału
2021-07-25 06:50 Kajakarstwo górskie K1 kobiet Klaudia Zwolińska Eliminacje 1
2021-07-25 07:12 Taekwondo Do 57 kg kobiet ew. Patrycja Adamkiewicz Ćwierćfinały
2021-07-25 08:05 Żeglarstwo RS:X kobiet Piotr Myszka Wyścigi punktowane
2021-07-25 08:08 Kajakarstwo górskie C1 mężczyzn ew. Grzegorz Hedwig Eliminacje 2
2021-07-25 08:10 Gimnastyka sportowa Zawody indywidualne kobiet Gabriela Sasnal Kwalifikacje
2021-07-25 08:25 Szermierka Floret kobiet indywidualnie ew. Martyna Jelińska Ćwierćfinały
2021-07-25 08:30 Strzelectwo Karabin pneumatyczny mężczyzn ew. Tomasz Bartnik Finał
2021-07-25 08:58 Kajakarstwo górskie K1 kobiet ew. Klaudia Zwolińska Eliminacje 2
2021-07-25 09:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Bryl/Fijałek (Polska) - Abicha/Elgaoui (Maroko) Faza grupowa mężczyzn
2021-07-25 09:04 Taekwondo Do 57 kg kobiet ew. Patrycja Adamkiewicz Półfinały
2021-07-25 10:00 Judo Do 52 kg kobiet ew. Agata Perenc Repasaże, półfinały
2021-07-25 10:00 Judo Do 52 kg kobiet ew. Agata Perenc Finał
2021-07-25 11:00 Szermierka Floret kobiet indywidualnie ew. Martyna Jelińska Półfinały
2021-07-25 11:40 Koszykówka 3x3 Rosja - Polska Rosja - Polska Faza grupowa mężczyzn
2021-07-25 12:00 Taekwondo Do 57 kg kobiet ew. Patrycja Adamkiewicz Repasaże, Finały
2021-07-25 12:50 Szermierka Floret kobiet indywidualnie ew. Martyna Jelińska Finały
2021-07-25 12:54 Pływanie 100 metrów stylem grzbietowym mężczyzn Kacper Stokowski Eliminacje
2021-07-25 13:30 Pływanie 4x100 metrów stylem dowolnym mężczyzn Polska Eliminacje
           
2021-07-26 01:30 Wioślarstwo Dwójka podwójna mężczyzn Mateusz Biskup/Mirosław Ziętarski Półfinały
2021-07-26 01:30 Wioślarstwo Czwórka bez sternika kobiet Monika Chabel/Joanna Dittmann/Olga Michałkiewicz/Maria Wierzbowska Repasaże
2021-07-26 01:30 Wioślarstwo Czwórka bez sternika mężczyzn Marcin Brzeziński/Mikołaj Burda/Michał Szpakowski/Mateusz Wilangowski Repasaże
2021-07-26 02:00 Skateboarding Street kobiet Amelia Brodka Kwalifikacje
2021-07-26 02:00 Skateboarding Street kobiet Amelia Brodka Finał
2021-07-26 02:00 Strzelectwo Skeet kobiet Aleksandra Jarmolińska Eliminacje
2021-07-26 03:00 Tenis stołowy Singiel kobiet Li Qian, Natalia Partyka 2. runda
2021-07-26 03:30 Pływanie 100 metrów stylem motylkowym kobiet Paulina Peda Finał
2021-07-26 03:30 Pływanie 100 metrów stylem klasycznym mężczyzn Jan Kozakiewicz Finał
2021-07-26 03:30 Pływanie 100 metrów stylem grzbietowym mężczyzn Kacper Stokowski Półfinały
2021-07-26 03:30 Pływanie 100 metrów stylem grzbietowym kobiet Paulina Peda Półfinały
2021-07-26 03:30 Pływanie 4x100 metrów stylem dowolnym mężczyzn Jakub Kraska, Karol Ostrowski, Kacper Majchrzak, Bartosz Piszczorowicz Finał
2021-07-26 04:00 Judo Do 57 kg kobiet Julia Kowalczyk Eliminacje
2021-07-26 04:00 Judo Do 57 kg kobiet Julia Kowalczyk Ćwierćfinałły
2021-07-26 04:00 Tenis ziemny Singiel mężczyzn Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak 2. runda
2021-07-26 04:00 Tenis ziemny Singiel kobiet Iga Świątek, Magda Linette 2. runda
2021-07-26 04:00 Tenis ziemny Debel mężczyzn Hubert Hurkacz/Łukasz Kubot 2. runda
2021-07-26 04:00 Tenis ziemny Debel kobiet Magda Linette/Alicja Rosolska 2. runda
2021-07-26 05:00 Żeglarstwo RS:X mężczyzn Zofia Noceti-Klepacka Wyścigi punktowane
2021-07-26 05:00 Żeglarstwo RS:X kobiet Piotr Myszka Wyścigi punktowane
2021-07-26 05:00 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Magdalena Kwaśna Wyścigi punktowane
2021-07-26 06:50 Podnoszenie ciężarów Do 55 kg kobiet Joanna Łochowska Grupa B
2021-07-26 07:00 Kajakarstwo górskie C1 mężczyzn Grzegorz Hedwig Półfinał
2021-07-26 07:00 Kajakarstwo górskie C1 mężczyzn Grzegorz Hedwig Finał
2021-07-26 07:20 Siatkówka Polska - Włochy Polska - Włochy Faza grupowa mężczyzn
2021-07-26 07:30 Tenis stołowy Singiel kobiet Li Qian, Natalia Partyka 3. runda
2021-07-26 07:50 Strzelectwo Skeet kobiet Aleksandra Jarmolińska Finał
2021-07-26 08:00 Kolarstwo górskie Wyścig Cross country mężczyzn Bartłomiej Wawak Finał
2021-07-26 10:00 Judo Do 57 kg kobiet Julia Kowalczyk Repasaże, półfinały
2021-07-26 10:00 Judo Do 57 kg kobiet Julia Kowalczyk Finał
2021-07-26 12:00 Pływanie 200 metrów stylem dowolnym kobiet Aleksandra Polańska Eliminacje
2021-07-26 12:00 Pływanie 200 metrów stylem motylkowym mężczyzn Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski Eliminacje
2021-07-26 12:05 Koszykówka 3x3 Polska - Chiny Polska - Chiny Faza grupowa mężczyzn
2021-07-26 12:50 Podnoszenie ciężarów Do 55 kg kobiet Joanna Łochowska Grupa A., finał
2021-07-26 15:25 Koszykówka 3x3 Holandia - Polska Holandia - Polska Faza grupowa mężczyzn
           
2021-07-27 01:30 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Jerzy Kowalski/Artur Mikołajczewski Finał C
2021-07-27 01:30 Wioślarstwo Czwórka podwójna mężczyzn Fabian Barański/Wiktor Chabel/Dominik Czaja/Szymon Pośnik Finał B
2021-07-27 01:30 Wioślarstwo Czwórka podwójna kobiet Agnieszka Kobus-Zawojska/Maria Sajdak/Marta Wieliczko/Katarzyna Zillmann Finał B
2021-07-27 01:30 Wioślarstwo Czwórka podwójna mężczyzn Fabian Barański/Wiktor Chabel/Dominik Czaja/Szymon Pośnik Finał A
2021-07-27 01:30 Wioślarstwo Czwórka podwójna kobiet Agnieszka Kobus-Zawojska/Maria Sajdak/Marta Wieliczko/Katarzyna Zillmann Finał A
2021-07-27 01:30 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Jerzy Kowalski/Artur Mikołajczewski Półfinały A / B
2021-07-27 02:30 Łucznictwo Indywidualnie kobiety Sylwia Zyzańska 1/32 finału, 1/16 finału
2021-07-27 02:30 Łucznictwo Indywidualnie mężczyźni Sławomir Napłoszek 1/32 finału, 1/16 finału
2021-07-27 03:00 Szermierka Szpada kobiet drużunowo Aleksandra Jarecka, Renata Knapik-Miazga, Ewa Trzebińska, Magdalena Piekarska-Twardochel Eliminacje, półfinały
2021-07-27 03:00 Taekwondo Powyżej 67 kg kobiet Aleksandra Kowalczuk 1/8 finału
2021-07-27 03:00 Taekwondo Powyżej 67 kg kobiet Aleksandra Kowalczuk Ćwierćfinały
2021-07-27 03:00 Taekwondo Powyżej 67 kg kobiet Aleksandra Kowalczuk Półfinały
2021-07-27 03:00 Tenis stołowy Singiel kobiet Li Qian, Natalia Partyka 3. runda
2021-07-27 03:30 Pływanie 200 metrów stylem dowolnym kobiet Aleksandra Polańska Półfinały
2021-07-27 03:30 Pływanie 100 metrów stylem grzbietowym kobiet Paulina Peda Finał
2021-07-27 03:30 Pływanie 100 metrów stylem grzbietowym mężczyzn Kacper Stokowski Finał
2021-07-27 03:30 Pływanie 200 metrów stylem motylkowym mężczyzn Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski Półfinały
2021-07-27 04:00 Boks do 69 kg kobiet Karolina Koszewska 1/8 finału
2021-07-27 04:00 Judo Do 63 kg kobiet Agata Ozdoba-Błach Eliminacje
2021-07-27 04:00 Judo Do 63 kg kobiet Agata Ozdoba-Błach Ćwierćfinały
2021-07-27 04:00 Tenis ziemny Singiel mężczyzn Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak 2. runda
2021-07-27 04:00 Tenis ziemny Singiel kobiet Iga Świątek, Magda Linette 3. runda
2021-07-27 04:00 Tenis ziemny Debel mężczyzn Hubert Hurkacz/Łukasz Kubot Ćwierćfinały
2021-07-27 04:00 Tenis ziemny Debel kobiet Magda Linette/Alicja Rosolska 2. runda / Ćwierćfinały
2021-07-27 05:00 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Magdalena Kwaśna Wyścigi punktowane
2021-07-27 05:00 Żeglarstwo 49er mężczyzn Łukasz Przybytek/Paweł Kołodziński Wyścigi punktowane
2021-07-27 05:00 Żeglarstwo 49er FX kobiet Aleksandra Melzacka/Kinga Łoboda Wyścigi punktowane
2021-07-27 06:15 Strzelectwo Karabin pneumatyczny mikst Aneta Stankiewicz, Tomasz Bartnik Eliminacje
2021-07-27 07:00 Kajakarstwo górskie K1 kobiet Klaudia Zwolińska Półfinał
2021-07-27 07:00 Kajakarstwo górskie K1 kobiet Klaudia Zwolińska Finał
2021-07-27 07:30 Tenis stołowy Singiel kobiet Li Qian, Natalia Partyka 3. runda
2021-07-27 07:30 Tenis stołowy Singiel kobiet Li Qian, Natalia Partyka 1/8 finału
2021-07-27 07:40 Koszykówka 3x3 Belgia - Polska Belgia - Polska Faza grupowa mężczyzn
2021-07-27 08:00 Kolarstwo górskie Wyścig Cross country kobiet Maja Włoszczowska Finał
2021-07-27 08:15 Strzelectwo Karabin pneumatyczny mikst Aneta Stankiewicz, Tomasz Bartnik Finał
2021-07-27 09:00 Łucznictwo Indywidualnie kobiety Sylwia Zyzańska 1/32 finału, 1/16 finału
2021-07-27 09:00 Łucznictwo Indywidualnie mężczyźni Sławomir Napłoszek 1/32 finału, 1/16 finału
2021-07-27 10:00 Boks do 69 kg kobiet Karolina Koszewska 1/8 finału
2021-07-27 10:00 Judo Do 63 kg kobiet Agata Ozdoba-Błach Repasaże, półfinały
2021-07-27 10:00 Judo Do 63 kg kobiet Agata Ozdoba-Błach Finał
2021-07-27 10:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Bryl/Fijałek (Polska) - Grimalt/Grimalt (Chile) Faza grupowa mężczyzn
2021-07-27 11:30 Szermierka Szpada kobiet drużunowo Aleksandra Jarecka, Renata Knapik-Miazga, Ewa Trzebińska, Magdalena Piekarska-Twardochel Finaly
2021-07-27 12:00 Pływanie 100 metrów stylem dowolnym mężczyzn Jakub Kraska Eliminacje
2021-07-27 12:00 Pływanie 4x200 metrów stylem dowolnym mężczyzn Mateusz Chowaniec, Kacper Majchrzak, Kamil Sieradzki, Jan Hołub Eliminacje
2021-07-27 12:00 Taekwondo Powyżej 67 kg kobiet Aleksandra Kowalczuk Repasaże
2021-07-27 12:00 Taekwondo Powyżej 67 kg kobiet Aleksandra Kowalczuk O 3. miejsce
2021-07-27 12:00 Taekwondo Powyżej 67 kg kobiet Aleksandra Kowalczuk Finał
2021-07-27 12:30 Tenis stołowy Singiel kobiet Li Qian, Natalia Partyka 1/8 finału
2021-07-27 13:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Thole/Wickler (Niemcy) - Kantor/Łosiak (Polska) Faza grupowa mężczyzn
2021-07-27 14:50 Koszykówka 3x3 TBD - TBD Aomi Urban Sports Park Ćwierćfinały mężczyzn
2021-07-27 15:20 Koszykówka 3x3 TBD - TBD Aomi Urban Sports Park Ćwierćfinały mężczyzn
           
2021-07-28 01:30 Wioślarstwo Dwójka podwójna mężczyzn Mateusz Biskup/Mirosław Ziętarski Finał B
2021-07-28 01:30 Wioślarstwo Czwórka bez sternika kobiet Monika Chabel/Joanna Dittmann/Olga Michałkiewicz/Maria Wierzbowska Finał B
2021-07-28 01:30 Wioślarstwo Czwórka bez sternika mężczyzn Marcin Brzeziński/Mikołaj Burda/Michał Szpakowski/Mateusz Wilangowski Finał B
2021-07-28 01:30 Wioślarstwo Dwójka podwójna mężczyzn Mateusz Biskup/Mirosław Ziętarski Finał A
2021-07-28 01:30 Wioślarstwo Czwórka bez sternika kobiet Monika Chabel/Joanna Dittmann/Olga Michałkiewicz/Maria Wierzbowska Finał A
2021-07-28 01:30 Wioślarstwo Czwórka bez sternika mężczyzn Marcin Brzeziński/Mikołaj Burda/Michał Szpakowski/Mateusz Wilangowski Finał A
2021-07-28 02:00 Strzelectwo Trap kobiet Sandra Bernal Eliminacje
2021-07-28 02:30 Łucznictwo Indywidualnie kobiety Sylwia Zyzańska 1/32 finału, 1/16 finału
2021-07-28 02:30 Łucznictwo Indywidualnie mężczyźni Sławomir Napłoszek 1/32 finału, 1/16 finału
2021-07-28 03:00 Tenis stołowy Singiel kobiet Li Qian, Natalia Partyka Ćwierćfinały
2021-07-28 03:30 Pływanie 100 metrów stylem dowolnym mężczyzn Jakub Kraska Półfinały
2021-07-28 03:30 Pływanie 200 metrów stylem dowolnym kobiet Aleksandra Polańska Finał
2021-07-28 03:30 Pływanie 200 metrów stylem motylkowym mężczyzn Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski Finał
2021-07-28 03:30 Pływanie 4x200 metrów stylem dowolnym mężczyzn Mateusz Chowaniec, Kacper Majchrzak, Kamil Sieradzki, Jan Hołub Finał
2021-07-28 04:00 Boks do 75 kg kobiet Elżbieta Wójcik 1/8 finału
2021-07-28 04:00 Judo Do 90 kg mężczyzn Piotr Kuczera Eliminacje
2021-07-28 04:00 Judo Do 90 kg mężczyzn Piotr Kuczera Ćwierćfinały
2021-07-28 04:00 Tenis ziemny Singiel mężczyzn Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak 3. runda
2021-07-28 04:00 Tenis ziemny Singiel kobiet Iga Świątek, Magda Linette Ćwierćfinały
2021-07-28 04:00 Tenis ziemny Debel mężczyzn Hubert Hurkacz/Łukasz Kubot Półfinały
2021-07-28 04:00 Tenis ziemny Debel kobiet Magda Linette/Alicja Rosolska Ćwierćfinały
2021-07-28 04:00 Tenis ziemny Mikst Iga Świątek/Łukasz Kubot 1. runda
2021-07-28 04:30 Kolarstwo szosowe Jazda indywidualna na czas mężczyzn Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka Finał
2021-07-28 04:30 Kolarstwo szosowe Jazda indywidualna na czas kobiet Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta Finał
2021-07-28 05:00 Żeglarstwo RS:X mężczyzn Piotr Myszka Wyścigi punktowane
2021-07-28 05:00 Żeglarstwo RS:X kobiet Zofia Noceti-Klepacka Wyścigi punktowane
2021-07-28 05:00 Żeglarstwo 470 kobiet Agnieszka Skrzypulec/Jolanta Ogar Wyścigi punktowane
2021-07-28 05:00 Żeglarstwo 49er mężczyzn Łukasz Przybytek/Paweł Kołodziński Wyścigi punktowane
2021-07-28 05:00 Żeglarstwo 49er FX kobiet Aleksandra Melzacka/Kinga Łoboda Wyścigi punktowane
2021-07-28 06:00 Kajakarstwo górskie C1 kobiet Aleksandra Stach Eliminacje
2021-07-28 06:00 Kajakarstwo górskie K1 mężczyzn Krzysztof Majerczyk Eliminacje
2021-07-28 08:00 Tenis stołowy Singiel kobiet Li Qian, Natalia Partyka Ćwierćfinały
2021-07-28 09:00 Łucznictwo Indywidualnie kobiety Sylwia Zyzańska 1/32 finału, 1/16 finału
2021-07-28 09:00 Łucznictwo Indywidualnie mężczyźni Sławomir Napłoszek 1/32 finału, 1/16 finału
2021-07-28 09:25 Siatkówka Polska - Wenezuela Polska - Wenezuela Faza grupowa mężczyzn
2021-07-28 10:00 Boks do 75 kg kobiet Elżbieta Wójcik 1/8 finału
2021-07-28 10:00 Judo Do 90 kg mężczyzn Piotr Kuczera Repasaże, półfinały
2021-07-28 10:00 Judo Do 90 kg mężczyzn Piotr Kuczera Finał
2021-07-28 11:10 Koszykówka 3x3 TBD - TBD Aomi Urban Sports Park Półfinał mężczyzn
2021-07-28 11:40 Koszykówka 3x3 TBD - TBD Aomi Urban Sports Park Półfinał mężczyzn
2021-07-28 12:00 Pływanie 100 metrów stylem dowolnym kobiet Alicja Tchórz Eliminacje
2021-07-28 12:00 Pływanie 200 metrów stylem grzbietowym mężczyzn Radosław Kawęcki, Jakub Skierka Eliminacje
2021-07-28 14:15 Koszykówka 3x3 TBD - TBD Aomi Urban Sports Park
Mecz o 3. miejsce mężczyzn
2021-07-28 15:25 Koszykówka 3x3 TBD - TBD Aomi Urban Sports Park Finał mężczyzn
           
2021-07-29 00:30 Golf Zawody mężczyzn Adrian Meronk 1. runda
2021-07-29 01:30 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Jerzy Kowalski/Artur Mikołajczewski Finał B
2021-07-29 01:30 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Jerzy Kowalski/Artur Mikołajczewski Finał A
2021-07-29 02:00 Strzelectwo Pistolet 25 m kobiet - próba precyzyjna Klaudia Breś Eliminacje
2021-07-29 02:00 Strzelectwo Trap kobiet Sandra Bernal Eliminacje
2021-07-29 02:30 Łucznictwo Indywidualnie kobiety Sylwia Zyzańska 1/32 finału, 1/16 finału
2021-07-29 02:30 Łucznictwo Indywidualnie mężczyźni Sławomir Napłoszek 1/32 finału, 1/16 finału
2021-07-29 03:30 Pływanie 100 metrów stylem dowolnym kobiet Alicja Tchórz Półfinały
2021-07-29 03:30 Pływanie 200 metrów stylem grzbietowym mężczyzn Radosław Kawęcki, Jakub Skierka Półfinały
2021-07-29 03:30 Pływanie 100 metrów stylem dowolnym mężczyzn Jakub Kraska Finał
2021-07-29 04:00 Boks do 51 kg kobiet Sandra Drabik 1/8 finału
2021-07-29 04:00 Judo Do 78 kg kobiet Beata Pacut Eliminacje
2021-07-29 04:00 Judo Do 78 kg kobiet Beata Pacut Ćwierćfinały
2021-07-29 04:00 Tenis stołowy Singiel kobiet Li Qian, Natalia Partyka Półfinały
2021-07-29 04:00 Tenis ziemny Singiel mężczyzn Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak Ćwierćfinały
2021-07-29 04:00 Tenis ziemny Singiel kobiet Iga Świątek, Magda Linette Półfinały
2021-07-29 04:00 Tenis ziemny Debel kobiet Magda Linette/Alicja Rosolska Półfinały
2021-07-29 04:00 Tenis ziemny Mikst Iga Świątek/Łukasz Kubot Ćwierćfinały
2021-07-29 05:00 Żeglarstwo RS:X mężczyzn Piotr Myszka Wyścigi punktowane
2021-07-29 05:00 Żeglarstwo RS:X kobiet Zofia Noceti-Klepacka Wyścigi punktowane
2021-07-29 05:00 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Magdalena Kwaśna Wyścigi punktowane
2021-07-29 05:00 Żeglarstwo 470 kobiet Agnieszka Skrzypulec/Jolanta Ogar Wyścigi punktowane
2021-07-29 07:00 Kajakarstwo górskie C1 kobiet Aleksandra Stach Półfinał
2021-07-29 07:00 Kajakarstwo górskie C1 kobiet Aleksandra Stach Finał
2021-07-29 07:30 Strzelectwo Trap kobiet Sandra Bernal Finał
2021-07-29 09:00 Łucznictwo Indywidualnie kobiety Sylwia Zyzańska 1/32 finału, 1/16 finału
2021-07-29 09:00 Łucznictwo Indywidualnie mężczyźni Sławomir Napłoszek 1/32 finału, 1/16 finału
2021-07-29 10:00 Boks do 51 kg kobiet Sandra Drabik 1/8 finału
2021-07-29 10:00 Judo Do 78 kg kobiet Beata Pacut Repasaże, półfinały
2021-07-29 10:00 Judo Do 78 kg kobiet Beata Pacut Finał
2021-07-29 12:00 Pływanie 100 metrów stylem motylkowym mężczyzn Jakub Majerski, Paweł Korzeniowski Eliminacje
2021-07-29 12:00 Pływanie 200 metrów stylem grzbietowym kobiet Laura Bernat Eliminacje
2021-07-29 12:00 Pływanie 4x100 metrów stylem zmiennym sztafet mieszanych Alicja Tchórz, Paulina Peda, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski Eliminacje
2021-07-29 12:50 Gimnastyka sportowa Wielobój indywidualny kobiet Gabriela Sasnal Finał
2021-07-29 13:00 Tenis stołowy Singiel kobiet Li Qian, Natalia Partyka O 3. miejsce
2021-07-29 13:00 Tenis stołowy Singiel kobiet Li Qian, Natalia Partyka Finał
           
2021-07-30 00:30 Golf Zawody mężczyzn Adrian Meronk 2. runda
2021-07-30 01:00 Jeździectwo WKKW Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska Ujeżdzenie
2021-07-30 02:00 Lekkoatletyka Rzut dyskiem mężczyzn Bartłomiej Stój, Piotr Małachowski Eliminacje
2021-07-30 02:00 Lekkoatletyka 800 m kobiet Joanna Jóźwik, Anna Wielgosz, Angelika Sarna 1. runda
2021-07-30 02:00 Strzelectwo Pistolet 25 m kobiet - próba szybka Klaudia Breś Eliminacje
2021-07-30 02:30 Łucznictwo Indywidualnie kobiety Sylwia Zyzańska 1/8 finału
2021-07-30 03:30 Pływanie 200 metrów stylem grzbietowym mężczyzn Radosław Kawęcki, Jakub Skierka Finał
2021-07-30 03:30 Pływanie 200 metrów stylem grzbietowym kobiet Laura Bernat Półfinały
2021-07-30 03:30 Pływanie 100 metrów stylem dowolnym kobiet Alicja Tchórz Finał
2021-07-30 03:30 Pływanie 100 metrów stylem motylkowym mężczyzn Jakub Majerski, Paweł Korzeniowski Półfinały
2021-07-30 04:00 Boks do 69 kg kobiet Karolina Koszewska Ćwierćfinały
2021-07-30 04:00 Judo Powyżej 100 kg mężczyzn Maciej Sarnacki Eliminacje
2021-07-30 04:00 Judo Powyżej 100 kg mężczyzn Maciej Sarnacki Ćwierćfinały
2021-07-30 05:00 Tenis ziemny Singiel mężczyzn Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak Półfinały
2021-07-30 05:00 Tenis ziemny Debel mężczyzn Hubert Hurkacz/Łukasz Kubot O 3. miejsce
2021-07-30 05:00 Tenis ziemny Debel mężczyzn Hubert Hurkacz/Łukasz Kubot Finał
2021-07-30 05:00 Tenis ziemny Mikst Iga Świątek/Łukasz Kubot Półfinały
2021-07-30 05:00 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Magdalena Kwaśna Wyścigi punktowane
2021-07-30 05:00 Żeglarstwo 470 kobiet Agnieszka Skrzypulec/Jolanta Ogar Wyścigi punktowane
2021-07-30 05:00 Żeglarstwo 49er mężczyzn Łukasz Przybytek/Paweł Kołodziński Wyścigi punktowane
2021-07-30 05:00 Żeglarstwo 49er FX kobiet Aleksandra Melzacka/Kinga Łoboda Wyścigi punktowane
2021-07-30 07:00 Kajakarstwo górskie K1 mężczyzn Krzysztof Majerczyk Półfinał
2021-07-30 07:00 Kajakarstwo górskie K1 mężczyzn Krzysztof Majerczyk Finał
2021-07-30 07:00 Strzelectwo Pistolet 25 m kobiet Klaudia Breś Finał
2021-07-30 07:20 Siatkówka Japonia - Polska Japonia - Polska Faza grupowa mężczyzn
2021-07-30 07:45 Łucznictwo Indywidualnie kobiety Sylwia Zyzańska Ćwierćfinały, półfinały, finał
2021-07-30 09:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Nicolai/Lupo (Włochy) - Kantor/Łosiak (Polska) Faza grupowa mężczyzn
2021-07-30 10:00 Boks do 69 kg kobiet Karolina Koszewska Ćwierćfinały
2021-07-30 10:00 Judo Powyżej 100 kg mężczyzn Maciej Sarnacki Repasaże, półfinały
2021-07-30 10:00 Judo Powyżej 100 kg mężczyzn Maciej Sarnacki Finał
2021-07-30 10:30 Jeździectwo WKKW Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska Ujeżdzenie
2021-07-30 12:00 Lekkoatletyka Pchnięcie kulą kobiet Paulina Guba, Klaudia Kardasz Eliminacje
2021-07-30 12:00 Lekkoatletyka Sztafeta mieszana 4x400 m Polska 1. runda
2021-07-30 12:00 Pływanie 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn Paweł Juraszek, Konrad Czerniak Eliminacje
2021-07-30 12:00 Pływanie 50 metrów stylem dowolnym kobiet Katarzyna Wasick Eliminacje
2021-07-30 12:00 Pływanie 4x100 metrów stylem zmiennym mężczyzn Kacper Stokowski, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Jakub Kraska Eliminacje
2021-07-30 14:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Bryl/Fijalek (Polska) - Evandro/Schmidt (Brazylia) Faza grupowa mężczyzn
           
2021-07-31 00:30 Golf Zawody mężczyzn Adrian Meronk 3. runda
2021-07-31 02:00 Lekkoatletyka 400 m ppł kobiet Joanna Linkiewicz 1. runda
2021-07-31 02:00 Lekkoatletyka Skok o tyczce mężczyzn Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Robert Sobera Eliminacje
2021-07-31 02:00 Lekkoatletyka 800 m mężczyzn Patryk Dobek, Mateusz Borkowski, Marcin Lewandowski 1. runda
2021-07-31 02:00 Lekkoatletyka 100 m ppł kobiet Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska Kwalifikacje
2021-07-31 02:30 Łucznictwo Indywidualnie mężczyźni Sławomir Napłoszek 1/8 finału
2021-07-31 03:30 Pływanie 100 metrów stylem motylkowym mężczyzn Jakub Majerski, Paweł Korzeniowski Finał
2021-07-31 03:30 Pływanie 200 metrów stylem grzbietowym kobiet Laura Bernat Finał
2021-07-31 03:30 Pływanie 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn Paweł Juraszek, Konrad Czerniak Półfinały
2021-07-31 03:30 Pływanie 50 metrów stylem dowolnym kobiet Katarzyna Wasick Półfinały
2021-07-31 03:30 Pływanie 4x100 metrów stylem zmiennym sztafet mieszanych Alicja Tchórz, Paulina Peda, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski Finał
2021-07-31 04:00 Boks do 63 kg mężczyzn Damian Durkacz 1/8 finału
2021-07-31 04:00 Boks do 75 kg kobiet Elżbieta Wójcik Ćwierćfinały
2021-07-31 04:50 Podnoszenie ciężarów Do 96 kg mężczyzn Bartłomiej Adamus Grupa B
2021-07-31 05:00 Strzelectwo Karabin 3 pozycje kobiet Aneta Stankiewicz Eliminacje
2021-07-31 05:00 Tenis ziemny Singiel mężczyzn Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak O 3. miejsce
2021-07-31 05:00 Tenis ziemny Singiel kobiet Iga Świątek, Magda Linette O 3. miejsce
2021-07-31 05:00 Tenis ziemny Singiel kobiet Iga Świątek, Magda Linette Finał
2021-07-31 05:00 Tenis ziemny Debel kobiet Magda Linette/Alicja Rosolska O 3. miejsce
2021-07-31 05:00 Tenis ziemny Mikst Iga Świątek/Łukasz Kubot O 3. miejsce
2021-07-31 05:00 Żeglarstwo 49er mężczyzn Łukasz Przybytek/Paweł Kołodziński Wyścigi punktowane
2021-07-31 05:00 Żeglarstwo 49er FX kobiet Aleksandra Melzacka/Kinga Łoboda Wyścigi punktowane
2021-07-31 05:00 Żeglarstwo RS:X kobiet Zofia Noceti-Klepacka Wyścig medalowy
2021-07-31 05:00 Żeglarstwo RS:X mężczyzn Piotr Myszka Wyścig medalowy
2021-07-31 06:00 Jeździectwo WKKW Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska Ujeżdzenie
2021-07-31 07:45 Łucznictwo Indywidualnie mężczyźni Sławomir Napłoszek Ćwierćfinały, półfinały, finał
2021-07-31 08:00 Strzelectwo Karabin 3 pozycje kobiet Aneta Stankiewicz Finał
2021-07-31 10:00 Boks do 63 kg mężczyzn Damian Durkacz 1/8 finału
2021-07-31 10:00 Boks do 75 kg kobiet Elżbieta Wójcik Ćwierćfinały
2021-07-31 10:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
Lucky loser kobiet lub mężczyzn
2021-07-31 12:00 Lekkoatletyka Rzut dyskiem mężczyzn Bartłomiej Stój, Piotr Małachowski Finał
2021-07-31 12:00 Lekkoatletyka 800 m kobiet Joanna Jóźwik, Anna Wielgosz, Angelika Sarna Półfinały
2021-07-31 12:00 Lekkoatletyka Sztafeta mieszana 4x400 m Polska Finał
2021-07-31 12:50 Podnoszenie ciężarów Do 96 kg mężczyzn Bartłomiej Adamus Grupa A, finał
2021-07-31 13:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
Lucky loser kobiet lub mężczyzn
2021-07-31 14:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
Lucky loser kobiet lub mężczyzn
2021-07-31 15:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
Lucky loser kobiet lub mężczyzn
           
2021-08-01 00:30 Golf Zawody mężczyzn Adrian Meronk Finał
2021-08-01 01:30 Jeździectwo WKKW Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska Cross
2021-08-01 02:00 Lekkoatletyka Rzut młotem kobiet Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron Eliminacje
2021-08-01 02:00 Lekkoatletyka 3000 m z przeszkodami kobiet Alicja Konieczek, Aneta Konieczek 1. runda
2021-08-01 02:00 Lekkoatletyka Pchnięcie kulą kobiet Paulina Guba, Klaudia Kardasz Finał
2021-08-01 02:00 Lekkoatletyka 400 m mężczyzn Karol Zalewski 1. runda
2021-08-01 02:00 Siatkówka Polska - Kanada Polska - Kanada Faza grupowa mężczyzn
2021-08-01 02:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-01 03:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-01 03:00 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Li Qian, Natalia Partyka, Natalia Bajor 1/8 finału
2021-08-01 03:30 Pływanie 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn Paweł Juraszek, Konrad Czerniak Finał
2021-08-01 03:30 Pływanie 50 metrów stylem dowolnym kobiet Katarzyna Wasick Finał
2021-08-01 03:30 Pływanie 4x100 metrów stylem zmiennym mężczyzn Kacper Stokowski, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Jakub Kraska Finał
2021-08-01 04:00 Boks do 51 kg kobiet Sandra Drabik Ćwierćfinały
2021-08-01 05:00 Tenis ziemny Singiel mężczyzn Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak Finał
2021-08-01 05:00 Tenis ziemny Debel kobiet Magda Linette/Alicja Rosolska Finał
2021-08-01 05:00 Tenis ziemny Mikst Iga Świątek/Łukasz Kubot Finał
2021-08-01 05:00 Żeglarstwo 470 kobiet Agnieszka Skrzypulec/Jolanta Ogar Wyścigi punktowane
2021-08-01 05:00 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Magdalena Kwaśna Wyścig medalowy
2021-08-01 06:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-01 07:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-01 07:30 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Li Qian, Natalia Partyka, Natalia Bajor 1/8 finału
2021-08-01 10:00 Boks do 51 kg kobiet Sandra Drabik Ćwierćfinały
2021-08-01 10:00 Gimnastyka sportowa Skoki kobiet Gabriela Sasnal Finał
2021-08-01 10:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-01 11:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-01 12:00 Lekkoatletyka 100 m ppł kobiet Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska Półfinały
2021-08-01 12:00 Lekkoatletyka 800 m mężczyzn Patryk Dobek, Mateusz Borkowski, Marcin Lewandowski Półfinały
2021-08-01 12:30 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Li Qian, Natalia Partyka, Natalia Bajor 1/8 finału
2021-08-01 14:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-01 15:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
           
2021-08-02 02:00 Lekkoatletyka Rzut młotem mężczyzn Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki Eliminacje
2021-08-02 02:00 Lekkoatletyka 1500 m kobiet Martyna Galant 1. runda
2021-08-02 02:00 Lekkoatletyka 100 m ppł kobiet Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska Finał
2021-08-02 02:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-02 02:30 Kajakarstwo K1 200 m kobiet Marta Walczykiewicz Eliminacje
2021-08-02 02:30 Kajakarstwo C2 1000 m mężczyzn Wiktor Głazunow/Tomasz Barniak Eliminacje
2021-08-02 02:30 Kajakarstwo K2 500 m kobiet Karolina Naja/Anna Puławska Eliminacje
2021-08-02 02:30 Kajakarstwo K1 200 m kobiet Marta Walczykiewicz Ćwierćfinały
2021-08-02 02:30 Kajakarstwo C2 1000 m mężczyzn Wiktor Głazunow/Tomasz Barniak Ćwierćfinały
2021-08-02 02:30 Kajakarstwo K2 500 m kobiet Karolina Naja/Anna Puławska Ćwierćfinały
2021-08-02 03:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-02 03:00 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Li Qian, Natalia Partyka, Natalia Bajor 1/8 finału
2021-08-02 04:00 Zapasy Do 68 kg kobiet Agnieszka Wieszczek-Kordus 1/8 finału
2021-08-02 04:00 Zapasy Do 97 kg stylem klasycznym mężczyzn Tadeusz Michalik 1/8 finału
2021-08-02 04:00 Zapasy Do 68 kg kobiet Agnieszka Wieszczek-Kordus 1/4 finału
2021-08-02 04:00 Zapasy Do 97 kg stylem klasycznym mężczyzn Tadeusz Michalik 1/4 finału
2021-08-02 04:30 Strzelectwo Karabin trzy pozycje mężczyzn Tomasz Bartnik Eliminacje
2021-08-02 05:00 Żeglarstwo 470 kobiet Agnieszka Skrzypulec/Jolanta Ogar Wyścigi punktowane
2021-08-02 05:00 Żeglarstwo 49er FX kobiet Łukasz Przybytek/Paweł Kołodziński Wyścig medalowy
2021-08-02 05:00 Żeglarstwo 49er mężczyzn Aleksandra Melzacka/Kinga Łoboda Wyścig medalowy
2021-08-02 06:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-02 07:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-02 07:30 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Li Qian, Natalia Partyka, Natalia Bajor Ćwierćfinał
2021-08-02 08:30 Kolarstwo torowe Sprint drużynowy kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka Eliminacje
2021-08-02 08:30 Kolarstwo torowe Sprint drużynowy kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka 1. runda
2021-08-02 08:30 Kolarstwo torowe Sprint drużynowy kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka Finały
2021-08-02 08:50 Strzelectwo Karabin trzy pozycje mężczyzn Tomasz Bartnik Finał
2021-08-02 10:00 Gimnastyka sportowa Ćwiczenia wolne kobiet Gabriela Sasnal Finał
2021-08-02 10:00 Jeździectwo WKKW Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska
Skoki, finał druzynowy i indywidualny
2021-08-02 10:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-02 11:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-02 11:15 Zapasy Do 97 kg stylem klasycznym mężczyzn Tadeusz Michalik Półfinały
2021-08-02 11:15 Zapasy Do 68 kg kobiet Agnieszka Wieszczek-Kordus Półfinały
2021-08-02 12:00 Lekkoatletyka 400 m mężczyzn Karol Zalewski Półfinały
2021-08-02 12:00 Lekkoatletyka 400 m ppł kobiet Joanna Linkiewicz Półfinały
2021-08-02 12:30 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Li Qian, Natalia Partyka, Natalia Bajor Ćwierćfinał
2021-08-02 14:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
2021-08-02 15:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
1/8 finału kobiet lub mężczyzn
           
2021-08-03 02:00 Lekkoatletyka 1500 m mężczyzn Marcin Lewandowski, Michał Rozmys 1. runda
2021-08-03 02:00 Lekkoatletyka Rzut oszczepem kobiet Maria Andrejczyk Eliminacje
2021-08-03 02:00 Lekkoatletyka 400 m kobiet Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek 1. runda
2021-08-03 02:00 Siatkówka TBD - TBD Ariake Arena Ćwierćfinał mężczyzn
2021-08-03 02:30 Kajakarstwo K1 200 m kobiet Marta Walczykiewicz Półfinały
2021-08-03 02:30 Kajakarstwo C2 1000 m mężczyzn Wiktor Głazunow/Tomasz Barniak Półfinały
2021-08-03 02:30 Kajakarstwo K2 500 m kobiet Karolina Naja/Anna Puławska Półfinały
2021-08-03 02:30 Kajakarstwo K1 200 m kobiet Marta Walczykiewicz Finały
2021-08-03 02:30 Kajakarstwo C2 1000 m mężczyzn Wiktor Głazunow/Tomasz Barniak Finały
2021-08-03 02:30 Kajakarstwo K2 500 m kobiet Karolina Naja/Anna Puławska Finały
2021-08-03 03:00 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Li Qian, Natalia Partyka, Natalia Bajor Ćwierćfinał
2021-08-03 04:00 Boks do 63 kg mężczyzn Damian Durkacz Ćwierćfinały
2021-08-03 04:00 Zapasy Do 68 kg kobiet Agnieszka Wieszczek-Kordus Repasaże
2021-08-03 04:00 Zapasy Do 97 kg stylem klasycznym mężczyzn Tadeusz Michalik Repasaże
2021-08-03 06:00 Siatkówka TBD - TBD Ariake Arena Ćwierćfinał mężczyzn
2021-08-03 06:50 Podnoszenie ciężarów Do 109 kg mężczyzn Arkadiusz Michalski Grupa B
2021-08-03 07:30 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Li Qian, Natalia Partyka, Natalia Bajor Ćwierćfinał
2021-08-03 08:30 Kolarstwo torowe Sprint drużynowy mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski Eliminacje
2021-08-03 08:30 Kolarstwo torowe Sprint drużynowy mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski 1. runda
2021-08-03 08:30 Kolarstwo torowe Sprint drużynowy mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski Finały
2021-08-03 10:00 Boks do 63 kg mężczyzn Damian Durkacz Ćwierćfinały
2021-08-03 10:00 Gimnastyka sportowa Ćwiczenia na poręczach asymetrycznych kobiet Gabriela Sasnal Finał
2021-08-03 10:00 Siatkówka TBD - TBD Ariake Arena Ćwierćfinał mężczyzn
2021-08-03 11:15 Zapasy Do 97 kg stylem klasycznym mężczyzn Tadeusz Michalik O 3. miejsce
2021-08-03 11:15 Zapasy Do 97 kg stylem klasycznym mężczyzn Tadeusz Michalik Final
2021-08-03 11:15 Zapasy Do 68 kg kobiet Agnieszka Wieszczek-Kordus O 3. miejsce
2021-08-03 11:15 Zapasy Do 68 kg kobiet Agnieszka Wieszczek-Kordus Final
2021-08-03 12:00 Lekkoatletyka 110 m ppł mężczyzn Damian Czykier 1. runda
2021-08-03 12:00 Lekkoatletyka Pchnięcie kulą mężczyzn Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki Eliminacje
2021-08-03 12:00 Lekkoatletyka Skok o tyczce mężczyzn Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Robert Sobera Finał
2021-08-03 12:00 Lekkoatletyka Rzut młotem kobiet Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron Finał
2021-08-03 12:00 Lekkoatletyka 800 m kobiet Joanna Jóźwik, Anna Wielgosz, Angelika Sarna Finał
2021-08-03 12:30 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Li Qian, Natalia Partyka, Natalia Bajor Półfinał
2021-08-03 12:50 Podnoszenie ciężarów Do 109 kg mężczyzn Arkadiusz Michalski Grupa A, finał
2021-08-03 14:30 Siatkówka TBD - TBD Ariake Arena Ćwierćfinał mężczyzn
           
2021-08-04 02:00 Lekkoatletyka Dziesięciobój Paweł Wiesiołek 100 metrów
2021-08-04 02:00 Lekkoatletyka Rzut oszczepem mężczyzn Cyprian Mrzygłód, Marcin Krukowski Eliminacje
2021-08-04 02:00 Lekkoatletyka Siedmiobój Adrianna Sułek 100 metrów przez płotki
2021-08-04 02:00 Lekkoatletyka Dziesięciobój Paweł Wiesiołek Skok w dal
2021-08-04 02:00 Lekkoatletyka Siedmiobój Adrianna Sułek Skok wzwyż
2021-08-04 02:00 Lekkoatletyka 110 m ppł mężczyzn Damian Czykier Półfinały
2021-08-04 02:00 Lekkoatletyka Dziesięciobój Paweł Wiesiołek Pchnięcie kulą
2021-08-04 02:00 Lekkoatletyka 400 m ppł kobiet Joanna Linkiewicz Finał
2021-08-04 02:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak Ćwierćfinał mężczyzn
2021-08-04 02:00 Skateboarding Park kobiet Amelia Brodka Kwalifikacje
2021-08-04 02:00 Skateboarding Park kobiet Amelia Brodka Finał
2021-08-04 02:30 Kajakarstwo C1 200 m kobiet Dorota Borowska Eliminacje
2021-08-04 02:30 Kajakarstwo K1 500 m kobiet ??????? Eliminacje
2021-08-04 02:30 Kajakarstwo C1 200 m kobiet Dorota Borowska Ćwierćfinały
2021-08-04 02:30 Kajakarstwo K1 500 m kobiet ??????? Ćwierćfinały
2021-08-04 03:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak Ćwierćfinał mężczyzn
2021-08-04 03:00 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Li Qian, Natalia Partyka, Natalia Bajor Półfinał
2021-08-04 04:00 Zapasy Do 57 kg kobiet Jowita Wrzesień 1/8 finału
2021-08-04 04:00 Zapasy Do 57 kg kobiet Jowita Wrzesień 1/4 finału
2021-08-04 07:00 Boks do 51 kg kobiet Sandra Drabik Półfinały
2021-08-04 07:00 Boks do 69 kg kobiet Karolina Koszewska Półfinały
2021-08-04 07:30 Żeglarstwo 470 kobiet Agnieszka Skrzypulec/Jolanta Ogar Wyścig medalowy
2021-08-04 08:30 Kolarstwo torowe Sprint mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel Eliminacje
2021-08-04 08:30 Kolarstwo torowe Keirin kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka 1. runda
2021-08-04 08:30 Kolarstwo torowe Sprint mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel 1/32 finału
2021-08-04 08:30 Kolarstwo torowe Keirin kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka 1. runda repasaży
2021-08-04 08:30 Kolarstwo torowe Sprint mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel 1/32 finału repasaże
2021-08-04 08:30 Kolarstwo torowe Sprint mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel 1/16 finału
2021-08-04 08:30 Kolarstwo torowe Sprint mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel 1/16 finału repasaże
2021-08-04 10:00 Wspinaczka sportowa Kombinacja - Speed Aleksandra Mirosław Kwalifikacje kobiet
2021-08-04 10:00 Wspinaczka sportowa Kombinacja - Bouldering Aleksandra Mirosław Kwalifikacje kobiet
2021-08-04 10:00 Wspinaczka sportowa Kombinacja - Prowadzenie Aleksandra Mirosław Kwalifikacje kobiet
2021-08-04 11:15 Zapasy Do 57 kg kobiet Jowita Wrzesień Półfinały
2021-08-04 12:00 Lekkoatletyka Dziesięciobój Paweł Wiesiołek Skok wzwyż
2021-08-04 12:00 Lekkoatletyka 1500 m kobiet Martyna Galant Półfinały
2021-08-04 12:00 Lekkoatletyka Siedmiobój Adrianna Sułek Pchnięcie kulą
2021-08-04 12:00 Lekkoatletyka 400 m kobiet Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek Półfinały
2021-08-04 12:00 Lekkoatletyka 3000 m z przeszkodami kobiet Alicja Konieczek, Aneta Konieczek Finał
2021-08-04 12:00 Lekkoatletyka Rzut młotem mężczyzn Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki Finał
2021-08-04 12:00 Lekkoatletyka Siedmiobój Adrianna Sułek 200 metrów
2021-08-04 12:00 Lekkoatletyka 800 m mężczyzn Patryk Dobek, Mateusz Borkowski, Marcin Lewandowski Finał
2021-08-04 12:00 Lekkoatletyka Dziesięciobój Paweł Wiesiołek 400 metrów
2021-08-04 14:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak Ćwierćfinał mężczyzn
2021-08-04 15:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak Ćwierćfinał mężczyzn
           
2021-08-05 02:00 Lekkoatletyka Dziesięciobój Paweł Wiesiołek 110 metrów przez płotki
2021-08-05 02:00 Lekkoatletyka Skok wzwyż kobiet Kamila Lićwinko Eliminacje
2021-08-05 02:00 Lekkoatletyka Siedmiobój Adrianna Sułek Skok w dal
2021-08-05 02:00 Lekkoatletyka Dziesięciobój Paweł Wiesiołek Rzut dyskiem
2021-08-05 02:00 Lekkoatletyka 4x100 m kobiet Polska 1. runda
2021-08-05 02:00 Lekkoatletyka Pchnięcie kulą mężczyzn Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki Finał
2021-08-05 02:00 Lekkoatletyka 110 m ppł mężczyzn Damian Czykier Finał
2021-08-05 02:00 Lekkoatletyka Dziesięciobój Paweł Wiesiołek Skok o tyczce
2021-08-05 02:00 Lekkoatletyka Siedmiobój Adrianna Sułek Rzut oszczepem
2021-08-05 02:30 Kajakarstwo C1 200 m kobiet Dorota Borowska Półfinały
2021-08-05 02:30 Kajakarstwo K1 500 m kobiet ??????? Półfinały
2021-08-05 02:30 Kajakarstwo C1 200 m kobiet Dorota Borowska Finały
2021-08-05 02:30 Kajakarstwo K1 500 m kobiet ??????? Finały
2021-08-05 04:00 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Li Qian, Natalia Partyka, Natalia Bajor O 3. miejsce
2021-08-05 04:00 Zapasy Do 57 kg kobiet Jowita Wrzesień Repasaże
2021-08-05 04:00 Zapasy Do 74 kg stylem wolnym mężczyzn Kamil Rybicki 1/8 finału
2021-08-05 04:00 Zapasy Do 53 kg kobiet Roksana Zasina 1/8 finału
2021-08-05 04:00 Zapasy Do 74 kg stylem wolnym mężczyzn Kamil Rybicki 1/4 finału
2021-08-05 04:00 Zapasy Do 53 kg kobiet Roksana Zasina 1/4 finału
2021-08-05 06:00 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie kobiety Anna Maliszewska
Szermierka runda rankingowa
2021-08-05 06:00 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie mężczyźni Łukasz Gutkowski, Sebstian Stasiak
Szermierka runda rankingowa
2021-08-05 06:00 Siatkówka TBD - TBD Ariake Arena Półfinał mężczyzn
2021-08-05 08:30 Kolarstwo torowe Omnium mężczyzn Szymon Sajnok Scratch (1/4)
2021-08-05 08:30 Kolarstwo torowe Sprint mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel 1/8 finału
2021-08-05 08:30 Kolarstwo torowe Keirin kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka 2. runda
2021-08-05 08:30 Kolarstwo torowe Sprint mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel 1/8 finału repasaże
2021-08-05 08:30 Kolarstwo torowe Omnium mężczyzn Szymon Sajnok Wyścig tempowy (2/4)
2021-08-05 08:30 Kolarstwo torowe Sprint mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel Ćwierćfinały
2021-08-05 08:30 Kolarstwo torowe Keirin kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka 3. runda
2021-08-05 08:30 Kolarstwo torowe Omnium mężczyzn Szymon Sajnok Wyścig eliminacyjny (3/4)
2021-08-05 08:30 Kolarstwo torowe Keirin kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka O miejsca 7-12
2021-08-05 08:30 Kolarstwo torowe Keirin kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka Finał
2021-08-05 08:30 Kolarstwo torowe Omnium mężczyzn Szymon Sajnok Wyścig punktowy (4/4)
2021-08-05 08:30 Kolarstwo torowe Sprint mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel O miejsca 5-8
2021-08-05 09:30 Lekkoatletyka Chód mężczyzn 20 km Łukasz Niedziałek Finał
2021-08-05 11:15 Zapasy Do 74 kg stylem wolnym mężczyzn Kamil Rybicki Półfinały
2021-08-05 11:15 Zapasy Do 53 kg kobiet Roksana Zasina Półfinały
2021-08-05 11:15 Zapasy Do 57 kg kobiet Jowita Wrzesień O 3. miejsce
2021-08-05 11:15 Zapasy Do 57 kg kobiet Jowita Wrzesień Final
2021-08-05 12:00 Lekkoatletyka Dziesięciobój Paweł Wiesiołek Rzut oszczepem
2021-08-05 12:00 Lekkoatletyka 4x400 m kobiet Polska 1. runda
2021-08-05 12:00 Lekkoatletyka 1500 m mężczyzn Marcin Lewandowski, Michał Rozmys Półfinały
2021-08-05 12:00 Lekkoatletyka 400 m mężczyzn Karol Zalewski Finał
2021-08-05 12:00 Lekkoatletyka Siedmiobój Adrianna Sułek 800 metrów finał
2021-08-05 12:00 Lekkoatletyka Dziesięciobój Paweł Wiesiołek 1500 metrów finał
2021-08-05 12:30 Tenis stołowy Turniej drużynowy kobiet Li Qian, Natalia Partyka, Natalia Bajor Finał
2021-08-05 14:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak Półfinał mężczyzn
2021-08-05 14:30 Siatkówka TBD - TBD Ariake Arena Półfinał mężczyzn
2021-08-05 15:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak Półfinał mężczyzn
2021-08-05 22:30 Lekkoatletyka Chód 50 km mężczyzn Rafał Augustyn, Artur Brzozowski, Dawid Tomala Finał
           
2021-08-06 02:30 Kajakarstwo C1 1000 m mężczyzn Mateusz Kamiński Eliminacje
2021-08-06 02:30 Kajakarstwo K4 500 m kobiet Karolina Naja/Anna Puławska/Helena Wiśniewska/Justyna Iskrzycka Eliminacje
2021-08-06 02:30 Kajakarstwo C1 1000 m mężczyzn Mateusz Kamiński Ćwierćfinały
2021-08-06 02:30 Kajakarstwo K4 500 m kobiet Karolina Naja/Anna Puławska/Helena Wiśniewska/Justyna Iskrzycka Ćwierćfinały
2021-08-06 04:00 Zapasy Do 74 kg stylem wolnym mężczyzn Kamil Rybicki Repasaże
2021-08-06 04:00 Zapasy Do 53 kg kobiet Roksana Zasina Repasaże
2021-08-06 04:00 Zapasy Do 65 kg stylem wolnym mężczyzn Magomedmurad Gadżijew 1/8 finału
2021-08-06 04:00 Zapasy Do 65 kg stylem wolnym mężczyzn Magomedmurad Gadżijew 1/4 finału
2021-08-06 07:00 Boks do 75 kg kobiet Elżbieta Wójcik Półfinały
2021-08-06 07:00 Boks do 63 kg mężczyzn Damian Durkacz Półfinały
2021-08-06 07:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie kobiety Anna Maliszewska Pływanie
2021-08-06 07:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie kobiety Anna Maliszewska
Szermierka runda bonusowa
2021-08-06 07:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie kobiety Anna Maliszewska Jeździectwo
2021-08-06 07:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie kobiety Anna Maliszewska Kombinacja, finał
2021-08-06 08:30 Kolarstwo torowe Sprint kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka Eliminacje
2021-08-06 08:30 Kolarstwo torowe Sprint mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel Półfinały
2021-08-06 08:30 Kolarstwo torowe Sprint kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka 1/32 finału
2021-08-06 08:30 Kolarstwo torowe Sprint kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka 1/32 finału repasaże
2021-08-06 08:30 Kolarstwo torowe Madison kobiet Daria Pikulik, Wiktoria Pikulik Finał
2021-08-06 08:30 Kolarstwo torowe Sprint mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel Finały
2021-08-06 08:30 Kolarstwo torowe Sprint kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka 1/16 finału
2021-08-06 08:30 Kolarstwo torowe Sprint kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka 1/16 finału repasaże
2021-08-06 09:30 Lekkoatletyka Chód kobiet 20 km Katarzyna Zdziebło Finał
2021-08-06 10:30 Wspinaczka sportowa Kombinacja - Speed Aleksandra Mirosław Finał kobiet
2021-08-06 10:30 Wspinaczka sportowa Kombinacja - Bouldering Aleksandra Mirosław Finał kobiet
2021-08-06 10:30 Wspinaczka sportowa Kombinacja - Prowadzenie Aleksandra Mirosław Finał kobiet
2021-08-06 11:15 Zapasy Do 65 kg stylem wolnym mężczyzn Magomedmurad Gadżijew Półfinały
2021-08-06 11:15 Zapasy Do 74 kg stylem wolnym mężczyzn Kamil Rybicki O 3. miejsce
2021-08-06 11:15 Zapasy Do 74 kg stylem wolnym mężczyzn Kamil Rybicki Final
2021-08-06 11:15 Zapasy Do 53 kg kobiet Roksana Zasina O 3. miejsce
2021-08-06 11:15 Zapasy Do 53 kg kobiet Roksana Zasina Final
2021-08-06 13:00 Lekkoatletyka 4x400 m mężczyzn Polska 1. runda
2021-08-06 13:00 Lekkoatletyka Rzut oszczepem kobiet Maria Andrejczyk Finał
2021-08-06 13:00 Lekkoatletyka 400 m kobiet Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek Finał
2021-08-06 13:00 Lekkoatletyka 1500 m kobiet Martyna Galant Finał
2021-08-06 13:00 Lekkoatletyka 4x100 m kobiet Polska Finał
           
2021-08-07 00:00 Lekkoatletyka Maraton kobiet Karolina Nadolska, Aleksandra Lisowska, Angelika Mach Finał
2021-08-07 02:30 Kajakarstwo C1 1000 m mężczyzn Mateusz Kamiński Półfinały
2021-08-07 02:30 Kajakarstwo K4 500 m kobiet Karolina Naja/Anna Puławska/Helena Wiśniewska/Justyna Iskrzycka Półfinały
2021-08-07 02:30 Kajakarstwo C1 1000 m mężczyzn Mateusz Kamiński Finały
2021-08-07 02:30 Kajakarstwo K4 500 m kobiet Karolina Naja/Anna Puławska/Helena Wiśniewska/Justyna Iskrzycka Finały
2021-08-07 03:00 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak O 3. miejsce mężczyzn
2021-08-07 04:30 Siatkówka plażowa TBD - TBD Grzegorz Fijałek/Michał Bryl Piotr Kantor/Bartosz Łosiak Finał mężczyzn
2021-08-07 06:30 Siatkówka TBD - TBD Ariake Arena O 3. miejsce mężczyzn
2021-08-07 07:00 Boks do 51 kg kobiet Sandra Drabik Finał
2021-08-07 07:00 Boks do 69 kg kobiet Karolina Koszewska Finał
2021-08-07 07:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie mężczyźni Łukasz Gutkowski, Sebstian Stasiak Pływanie
2021-08-07 07:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie mężczyźni Łukasz Gutkowski, Sebstian Stasiak
Szermierka runda bonusowa
2021-08-07 07:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie mężczyźni Łukasz Gutkowski, Sebstian Stasiak Jeździectwo
2021-08-07 07:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie mężczyźni Łukasz Gutkowski, Sebstian Stasiak Kombinacja, finał
2021-08-07 08:30 Kolarstwo torowe Sprint kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka 1/8 finału
2021-08-07 08:30 Kolarstwo torowe Keirin mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel 1. runda
2021-08-07 08:30 Kolarstwo torowe Sprint kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka 1/8 finału repasaże
2021-08-07 08:30 Kolarstwo torowe Keirin mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel 1. runda repasaże
2021-08-07 08:30 Kolarstwo torowe Sprint kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka Ćwierćfinały
2021-08-07 08:30 Kolarstwo torowe Madison mężczyzn Szymon Sajnok, Daniel Staniszewski Finał
2021-08-07 11:45 Zapasy Do 65 kg stylem wolnym mężczyzn Magomedmurad Gadżijew Repasaże
2021-08-07 11:45 Zapasy Do 65 kg stylem wolnym mężczyzn Magomedmurad Gadżijew O 3. miejsce
2021-08-07 11:45 Zapasy Do 65 kg stylem wolnym mężczyzn Magomedmurad Gadżijew Final
2021-08-07 12:00 Lekkoatletyka Skok wzwyż kobiet Kamila Lićwinko Finał
2021-08-07 12:00 Lekkoatletyka Rzut oszczepem mężczyzn Cyprian Mrzygłód, Marcin Krukowski Finał
2021-08-07 12:00 Lekkoatletyka 1500 m mężczyzn Marcin Lewandowski, Michał Rozmys Finał
2021-08-07 12:00 Lekkoatletyka 4x400 m kobiet Polska Finał
2021-08-07 12:00 Lekkoatletyka 4x400 m mężczyzn Polska Finał
2021-08-07 14:15 Siatkówka TBD - TBD Ariake Arena Finał mężczyzn
           
2021-08-08 00:00 Lekkoatletyka Maraton mężczyzn Marcin Chabowski, Adam Nowicki, Arkadiusz Gardzielewski Finał
2021-08-08 03:00 Kolarstwo torowe Omnium kobiet Daria Pikulik Scratch (1/4)
2021-08-08 03:00 Kolarstwo torowe Sprint kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka Półfinały
2021-08-08 03:00 Kolarstwo torowe Keirin mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel 2. runda
2021-08-08 03:00 Kolarstwo torowe Omnium kobiet Daria Pikulik Wyścig tempowy (2/4)
2021-08-08 03:00 Kolarstwo torowe Sprint kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka O miejsca 5-8
2021-08-08 03:00 Kolarstwo torowe Keirin mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel 3. runda
2021-08-08 03:00 Kolarstwo torowe Sprint kobiet Urszula Łoś, Marlena Karwacka Finały
2021-08-08 03:00 Kolarstwo torowe Omnium kobiet Daria Pikulik Wyścig eliminacyjny (3/4)
2021-08-08 03:00 Kolarstwo torowe Keirin mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel O miejsca 7-12
2021-08-08 03:00 Kolarstwo torowe Keirin mężczyzn Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel Finał
2021-08-08 03:00 Kolarstwo torowe Omnium kobiet Daria Pikulik Wyścig punktowy (4/4)
2021-08-08 07:00 Boks do 63 kg mężczyzn Damian Durkacz Finał
2021-08-08 07:00 Boks do 75 kg kobiet Elżbieta Wójcik Finał

Bartosz Szafran

Od wielu wielu lat związany ze sportem czynnie jako biegający, zawodowo jako sędzia i medyk oraz hobbystycznie jako piszący wcześniej na ig24, teraz tu. Ponadto wielbiciel dobrych książek, który spróbuje sił w pisaniu o czytaniu.