
Ewa Farna w podróży do przeszłości w nowym singlu
- Dodał: Izabela Brzostek
- Data publikacji: 13.12.2021, 21:42
Ewa Farna świętuje 15 lat działalności artystycznej nowym singlem. Utwór Wersja 2.0 to także trzecia piosenka zwiastująca nadchodzącą płytę artystki. Album o tytule UMAMI ukaże się w przyszłym roku.
Wielkimi krokami zbliża się premiera szóstego, polskojęzycznego albumu Ewy Farnej. Płyta pod tytułem UMAMI ukaże się na początku przyszłego roku, jednak można już ją zamówić w preorderze. Do tej pory ukazały się dwa single zwiastujące nowe wydawnictwo wokalistki, a były to Ciało oraz No Nie. Obie piosenki poruszają ważne tematy, z którymi przychodzi nam się borykać.
Kilka dni temu Ewa zaprezentowała kolejny utwór, który znajdzie się na nowym albumie. Jednocześnie wokalistka świętuje nim 15-lecie działalności artystycznej. W klipie do piosenki, zatytułowanej Wersja 2.0, artystka spotyka się z 13-letnią sobą. Tak napisała o singlu na swoim profilu na Instagramie:
W piosence spotykam się z 13 letnią Ewą. Interesowałoby mnie, czy ta nastoletnia Ewa by się ze mną przyjaźniła, czy może stałam się przez te lata kimś, z kim by się nie dogadywała? Czy cały czas jestem wierna swoim przedsięwzięciom, marzeniom, ideałom? Ważne jest być w kontakcie ze swoja małą wersją siebie, myślę ze pomaga to nam utrzymać siebie w tej najczystszej, najprawdziwszej i najbardziej szczerej formie.
Premiera albumu UMAMI już 21 stycznia 2022 roku, a zamówić można go między innymi na empik.com.
Źródło: ewa_farna93/Instagram

Izabela Brzostek
Moje ulubione miejsce to te pod sceną na koncercie. Piszę o muzyce z miłości do muzyki.