
Igor Herbut i Jucho prezentują "Nic głupiego"
- Dodał: Natalia Zoń
- Data publikacji: 18.12.2021, 00:01
Na platformach streamingowych można już posłuchać utworu Nic głupiego Igora Herbuta i Jucho. Na portalu YouTube pojawił się także teledysk.
Jucho, czyli Justyna Chowaniak, jest założycielką formacji Domowe Melodie, która w latach 2012-2018 podbiła serca publiczności. Artystka jest także wokalistką i autorką tekstów. Solowo działa jako Jucho, a jej utwór Drzewa był pierwszą zapowiedzią nowego albumu.
Tym razem Jucho połączyła siły z Igorem Herbutem, założycielem i wokalistą zespołu LemOn, również działającym solowo. Tak oto powstała piosenka Nic głupiego.
Tekst do utworu napisała Jucho, a muzykę stworzyli wspólnie – Jucho wraz z Igorem Herbutem.
Źródło: YouTube

Natalia Zoń
Zawsze odlicza do jakiegoś koncertu. Miłośniczka teatru, a szczególnie musicali. W wolnych chwilach pochłania kolejne książki. E-mail: nataliazon@icloud.com