
Warner Bros. zorganizowało spotkanie kryzysowe w sprawie Ezry Millera
- Dodał: Maciej Baraniak
- Data publikacji: 06.04.2022, 23:14
Po podwójnym aresztowaniu Ezry Millera, Warner Bros. postanowiło zorganizować specjalne zebranie, aby podjąć decyzję w sprawie dalszej współpracy z aktorem.
Sytuacja aresztowania miała miejsce kilkanaście dni temu, gdy Ezra Miller doprowadził do bójki w barze. Wówczas został zwolniony za kaucją, po czym udał się do mieszkania, które wynajmował i zaczął grozić jego właścicielom, a nawet podobno ich okradł. Owi właściciele wnieśli nawet pozew sądowy o zakaz zbliżania się do nich przez aktora.
Takie doniesienia zawsze szkodzą filmom, a szczególnie mogą wpłynąć na box office nadchodzącej odsłony Fantastycznych zwierząt, gdyż sytuacje miały miejsce w okresie oficjalnych premier. Nie dziwi więc decyzja o zwołaniu posiedzenia kryzysowego, gdyż na horyzoncie znajduje się film The Flash, wobec którego studio ma zapewne olbrzymie oczekiwania.
Nieoficjalnie mówi się już o tym, że Ezra Miller zostanie po prostu zwolniony, a jego role zarówno w filmie The Flash, jak i w Fantastycznych zwierzętach zostaną zastąpione innymi aktorami. Byłby to wówczas pewien precedens w branży, który mógłby zainspirować inne studia do podjęcia podobnych decyzji (szczególnie można mówić tutaj o Disneyu, który za wszelką cenę boi się zastępować swoich aktorów innymi). Oficjalny komunikat powinien pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni.
Źródło: DC Planet

Maciej Baraniak
Student UEP na kierunku prawno-ekonomicznym. Prywatnie miłośnik różnych gatunków kina oraz komiksów, a przy tym mający bardzo specyficzny gust muzyczny. E-mail: maciej-baraniak@wp.pl