
Jon Bernthal jako brudny glina w zwiastunie "We Own This City"
- Dodał: Sebastian Sierociński
- Data publikacji: 12.04.2022, 20:03
To kolejny interesujący projekt powstały na zlecenie HBO. W serwisie YouTube zadebiutował zwiastun serialowego widowiska We Own This City.
Historia opiera się na książce reportera Justina Fentona. Wayne Jenkins, szef policji w Baltimore, znajduje sposób na łatwe i szybkie zarobienie pieniędzy. Nowa ścieżka życiowa kłóci się jednak z kodeksem stróża prawa.
W obsadzie znaleźli się m.in.: Jon Bernthal (Punisher), Josh Charles (Żona idealna), Dagmara Domińczyk (Sukcesja), Don Harvey (Wrogowie publiczni) i Jamie Hector (Prawo ulicy).
Za kamerą projektu stanął Reinaldo Marcus Green, nominowany do Czarnej Szpuli i Satelity za reżyserię dramatu King Richard: Zwycięska rodzina. Pierwszy epizod We Own This City trafi na platformę HBO Max już 25 kwietnia.
Sebastian Sierociński
Student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Miłośnik kina, literatury, gier komputerowych i muzyki. Kontakt: sierocinskisebastian00@gmail.com