
Fabijański znów w duecie, tym razem z Mariką
- Dodał: Izabela Brzostek
- Data publikacji: 11.06.2022, 20:59
Trzecia płyta Sebastiana Fabijańskiego ukaże się już za tydzień. Raper wydał kolejny singiel, który promuje wydawnictwo. W duecie z artystą zaśpiewała Marika.
Sebastian Fabijański rozpieszcza słuchaczy kolejnym singlem przed premierą płyty. Po wydanym w zeszłym tygodniu kawałku, zatytułowanym Narcys, w którym wystąpił Piotr Rogucki, przyszedł czas na kolejny, tym razem damsko-męski duet. Najnowsza propozycja rapera to piosenka pt. Szlagier, gościnnie zaśpiewała w niej Marika.
- „Szlagier" to przede wszystkim tzw. „beczka”. Autoironiczny numer o dwójce niespełnionych artystów, którzy mają plan. Plan na szlagier. – mówi o piosence Fabijański
Trzeci album rapera będzie nosił tytuł Cukier i trafi na sklepowe półki już w najbliższy piątek, 17 czerwca.
Źródło: DeNekstBestTV/YouTube

Izabela Brzostek
Moje ulubione miejsce to te pod sceną na koncercie. Piszę o muzyce z miłości do muzyki.