
Spot ukazany na nowym zdjęciu z „Across the Spider-Verse”
- Dodał: Maciej Baraniak
- Data publikacji: 13.06.2022, 19:45
Po niemiłej informacji o przełożeniu daty premiery, twórcy kontynuacji Spider-Man Uniwersum podzielili się nową grafiką z filmu.
Obraz przedstawia bohatera o pseudonimie Spot. Był to jeden z największych wrogów Milesa Moralesa, którego zdolność możemy ujrzeć na zdjęciu, a polega ona na tworzeniu specjalnych portali. Głosu udzieli mu Jason Schwartzman (Grand Budapest Hotel).
Spider-Man: Across the Spider-verse (Part one) opowie o dalszych przygodach Milesa Moralesa, którego mogliśmy poznać w poprzedniej odsłonie filmu. Mimo że ostatnie multiwersalne zagrożenie zostało pokonane, to bohater ponownie zostanie wciągnięty w wielki konflikt i tym razem, to on będzie zmuszony udać się do innych światów. W produkcji na pewno pojawi się Spider-Man 2099 (Oscar Isaac), a także powróci Spider-Gwen (Hailee Steinfeld).
Data premiery drugiej części została ustalona na 2 czerwca 2023 r., natomiast trzeciej na 29 marca 2024 r.
Źródło: Spider-Verse/Facebook

Maciej Baraniak
Student UEP na kierunku prawno-ekonomicznym. Prywatnie miłośnik różnych gatunków kina oraz komiksów, a przy tym mający bardzo specyficzny gust muzyczny. E-mail: maciej-baraniak@wp.pl