2012 - Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie - 1/16 finału, 20. miejsce

2003 - Mistrzostwa Świata do lat 17 - Brązowy medal

2004 - Mistrzostwa Europy do lat 20 - Srebrny medal

2008 - Mistrzostwa Europy do lat 23 - Brązowy medal

2009 - Mistrzostwa Świata - Turniej drużynowy - Srebrny medal

2009 - Mistrzostwa Europy - Turniej drużynowy - Srebrny medal

2010 - Mistrzostwa Europy - Turniej drużynowy - Złoty medal

2010 - Mistrzostwa Europy - Turniej indywidualny - Srebrny medal

Magdalena Piekarska-Twardochel - srebrna medalistka mistrzostw świata, trzykrotna medalistka mistrzostw Europy. Medalistka zawodów Pucharu Świata. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi w 2011 roku. W styczniu 2018 roku zdiagnozowano u niej chłoniaka Hodgkina, nowotwór układu chłonnego. W sierpniu wygrała z chorobą, wracając do treningów dwa tygodnie po ostatnim cyklu chemioterapii. Ze względu na pandemię COVID-19 odwołano części zawodów z cyklu Pucharu Świata i Mistrzostwa Europy.  Piekarska-Twardochel ostatni międzynarodowy start przed letnimi igrzyskami zaliczyła w Kazaniu, gdzie wygrała turniej drużynowy, a indywidualnie zajęła 50. lokatę.  Do najważniejszego startu przygotowują ją starty krajowe, zgrupowania zagraniczne i przyjazdy rywalek z innych krajów. Piekarska-Twardochel stanie do zmagań drużynowych na igrzyskach olimpijskich w Tokio, razem z Aleksandrą Jarocką, Renatą Knapik-Miazgą i Ewą Trzebińską.