Wyniki 2. rundy

  • Dodał: Kacper Tyczewski
  • Data publikacji: 23.12.2021, 17:18
Zawodnik Wynik Zawodnik
Gerwyn Price (Walia) 3-1 Ritchie Edhouse (Anglia)
Kim Huybrechts (Belgia) 3-1 Steve Beaton (Anglia)
Stephen Bunting (Anglia) 2-3 Ross Smith
Dirk van Duijvenbode (Holandia) 3-2 Boris Kolcow
Jonny Clayton (Walia) 3-2 Keane Barry (Irlandia)
Gabriel Clemens (Niemcy) 3-0 Lewy Williams (Walia)
Michael Smith (Anglia) 3-0 Ron Meulenkamp (Holandia)
Glen Durrant (Anglia) 0-3 William O'Connor (Irlandia)
James Wade (Anglia) 3-1 Maik Kuivenhoven (Holandia)
Vincent van der Voort (Holandia) 3-0  Adam Hunt (Anglia)
Joe Cullen  3-2 Jim Williams (Walia)
Simon Whitlock (Australia) 1-3 Martijn Kleermaker (Holandia)
Dimitri Van den Bergh (Belgia) 1-3 Florian Hempel (Niemcy)
Devon Petersen (Republika Południowej Afryki) 0-3 Raymon Smith (Australia)
Krzysztof Ratajski (Polska 1-3 Steve Lennon (Irlandia)
Mervyn King (Anglia) 3-2 Ryan Joyce (Anglia)
Peter Wright (Szkocja) 3-0 Ryan Meikle (Anglia)
Damon Heta (Australia) 3-1 Luke Woodhouse (Anglia)
Ryan Searle (Anglia) 3-0 William Borland (Szkocja)
Danny Noppert (Holandia) 3-1 Jason Heaver (Anglia)
Jose de Sousa (Portugalia) 3-2 Jason Lowe (Anglia)
Mensur Suljović (Austria) 2-3 Alan Soutar (Szkocja)
Nathan Aspinall  3-2 Joe Murnan
Brendan Dolan (Irlandia Północna) 0-3 Callan Rydz (Anglia)
Michael van Gerwen (Holandia) 3-1 Chas Bartsow (Anglia)
Chris Dobey (Anglia) 3-2 Rusty-Jake Rodriguez (Austria)
Dave Chisnall (Anglia) 3-0 Mike De Decker (Belgia)
Luke Humphries (Anglia) 3-0 Rowby-John Rodriguez (Austria)
Gary Anderson (Szkocja) 3-1 Adrian Lewis (Anglia)
Ian White (Anglia) 3-1 Chris Landman (Holandia)
Rob Cross (Anglia) 3-1 Raymon van Barneveld (Holandia)
Daryl Gurney (Irlandia Północna) 3-1 Ricky Evans (Anglia)

 

Kacper Tyczewski – Poinformowani.pl

Kacper Tyczewski

Kochający wiele sportów. Odpowiedzialny w głównej mierze za skoki do wody oraz saneczkarstwo. Ponadto na stronie zajmuję się piłką nożną, każdą odmianą kolarstwa, skokami narciarskimi, lekkoatletyką, pływaniem, bobslejami, skeletonem, narciarstwem dowolnym, snowboardem oraz dartem.