Monachium 2022 - dzień 6. [STARTY POLAKÓW]
- Dodał: Bartosz Szafran
- Data publikacji: 15.08.2022, 18:15
Starty Polaków 16 sierpnia
08:35 - Lekkoatletyka - Chód kobiet 35 km - finał - Olga Niedziałek
08:35 - Lekkoatletyka - Chód mężczyzn 35 km - finał - Artur Brzozowski
09:05 - Lekkoatletyka - Dziesięciobój - 110 m ppl - Paweł Wiesiołek
09:35 - Tenis stołowy - Faza grupowa gry pojedynczej - Katarzyna Węgrzyn vs Patricia Santos (Portugalia)
09:35 - Tenis stołowy - Faza grupowa gry pojedynczej - Anna Węgrzyn vs Sanne de Hoop (Holandia)
09:35 - Lekkoatletyka - 110 m ppl - eliminacje - Jakub Szymański
09:50 - Lekkoatletyka - Skok w dal kobiet - eliminacje - Anna Matuszewicz
10:27 - Lekkoatletyka - 1500 m kobiet - eliminacje - Sofia Ennaoui i Eliza Megger
10:30 - Siatkówka plażowa - eliminacje grupowe kobiet - Kociołek/Łodej vs Carro/Lobato (Hiszpania)
10:45 - Tenis stołowy - Faza grupowa gry pojedynczej - Natalia Partyka vs Mariona Munne (Hiszpania)
10:55 - Lekkoatletyka - Dziesięciobój - rzut dyskiem - Paweł Wiesiołek
12:15 - Lekkoatletyka - Rzut młotem kobiet - eliminacje - Katarzyna Furmanek
12:25 - Lekkoatletyka - 400 m mężczyzn - półfinały - Karol Zalewski
12:30 - Lekkoatletyka - Dziesięciobój - skok o tyczce - Paweł Wiesiołek
12:35 - Tenis stołowy - Faza grupowa gry pojedynczej - Miłosz Redzimski vs Daniels Kogans (Łotwa)
13:00 - Lekkoatletyka - 400 m kobiet - półfinały - Anna Kiełbasińska, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic
13:10 - Tenis stołowy - Faza grupowa gry pojedynczej - Samuel Kulczycki - vs Kestutis Zeimys (Litwa)
13:30 - Lekkoatletyka - Rzut młotem kobiet - eliminacje - Ewa Różańska i Malwina Kopron
14:00 - Kolarstwo torowe - Keirin kobiet - eliminacje - Urszula Łoś i Marlena Karwacka
14:14 - Kolarstwo torowe - Keirin mężczyzn - eliminacje - Rafał Sarnecki i Patryk Rajkowski
14:34 - Kolarstwo torowe - Keirin kobiet - repasaże - ew. Urszula Łoś i Marlena Karwacka
14:48 - Kolarstwo torowe - Keirin mężczyzn - repasaże - ew. Rafał Sarnecki i Patryk Rajkowski
15:45 - Tenis stołowy - Preeliminacje gry pojedynczej kobiet runda 1. - Anna Węgrzyn vs Anna Kirichenko (Finlandia)
16:30 - Siatkówka plażowa - Eliminacje grupowe mężczyzn - Bryl/Łosiak - Winter/Henning (Niemcy)
16:30 - Kolarstwo torowe - Keirin kobiet - półfinały - Urszula Łoś i Marlena Karwacka
16:39 - Kolarstwo torowe - Keirin mężczyzn - półfinały - ew. Rafał Sarnecki
16:50 - Kolarstwo torowe - Madison kobiet - finał - Polska
17:30 - Tenis stołowy - Debel kobiet - 1/16 finału - Anna Węgrzyn/Katarzyna Węgrzyn vs Nina Mittelham/Sabine Winter (Niemcy)
17:30 - Tenis stołowy - Debel kobiet - 1/16 finału - Natalia Bajor/Natalia Partyka vs Hana Arapovic/Mateja Jeger (Chorwacja)
17:35 - Kolarstwo torowe - Keirin kobiet - finał 7-12 - ew. Urszula Łoś i Marlena Karwacka
17:40 - Kolarstwo torowe - Keirin kobiet - finał 1-6 - ew. Urszula Łoś i Marlena Karwacka
17:53 - Kolarstwo torowe - Keirin mężczyzn - finał 7-12 - ew. Rafał Sarnecki
17:58 - Kolarstwo torowe - Keirin mężczyzn - finał 1-6 - ew. Rafał Sarnecki
18:00 - Siatkówka plażowa - Eliminacje grupowe mężczyzn - Kantor/Rudoł vs Samoilovs/Smedins (Łotwa)
18:11 - Kolarstwo torowe - Madison mężczyzn - finał - Polska
18:30/19:30 - Lekkoatletyka - Dziesięciobój - skok o tyczce - Paweł Wiesiołek
18:40 - Tenis stołowy - Debel mężczyzn - 1/16 finału - Maciej Kubik/Samuel Kulczycki vs Nandor Ecseki/Adam Szudi (Węgry)
20:12 - Lekkoatletyka - 100 m mężczyzn - półfinały - Dominik Kopeć i Przemysław Słowikowski
20:30 - Tenis stołowy - Preeliminacje gry pojedynczej kobiet runda 2. - Anna Węgrzyn vs Ozge Yilmaz (Turcja)
20:35 - Lekkoatletyka - 100 m kobiet - półfinały - Ewa Swoboda i Magdalena Stefanowicz
21:05 - Tenis stołowy - Preeliminacje gry pojedynczej mężczyzn runda 2. - Samuel Kulczycki vs
21:35 - Lekkoatletyka - Dziesięciobój - 1500 m - Paweł Wiesiołek
22:15 - Lekkoatletyka - 100 m mężczyzn - finał - ew. Dominik Kopeć i Przemysław Słowikowski
22:25 - Lekkoatletyka - 100 m kobiet - finał - ew. Ewa Swoboda i Magdalena Stefanowicz
Bartosz Szafran
Od wielu wielu lat związany ze sportem czynnie jako biegający, zawodowo jako sędzia i medyk oraz hobbystycznie jako piszący wcześniej na ig24, teraz tu. Ponadto wielbiciel dobrych książek, który spróbuje sił w pisaniu o czytaniu.