Monachium 2022 - dzień 9. [PROGRAM DNIA]

  • Dodał: Kacper Tyczewski
  • Data publikacji: 18.08.2022, 21:55

Lekkoatletyka:

10:00 – Sztafeta 4x100 metrów mężczyzn – eliminacje

10:00 – Rzut oszczepem mężczyzn – eliminacje grupa A

10:05 – Skok wzwyż kobiet – eliminacje

10:25 – Sztafeta 4x100 metrów kobiet – eliminacje

10:50 – Bieg na 800 metrów kobiet – półfinały

11:10 – Sztafeta 4x400 metrów mężczyzn – eliminacje

11:15 – Rzut oszczepem mężczyzn – eliminacje grupa B

11:40 – Sztafeta 4x400 metrów kobiet – eliminacje

20:20 – Rzut dyskiem mężczyzn – finał

20:27 – Bieg na 800 metrów mężczyzn – półfinały

20:45 – Bieg na 1500 metrów kobiet – finał

20:55 – Trójskok kobiet – finał

21:00 – Bieg na 3000 metrów z przeszkodami mężczyzn – finał

21:20 – Bieg na 200 metrów mężczyzn – finał

21:45 – Bieg na 400 metrów przez płotki kobiet – finał

22:00 – Bieg na 400 metrów przez płotki mężczyzn – finał

22:22 – Bieg na 200 metrów kobiet – finał

 

Siatkówka plażowa:

10:00 – Ćwierćfinały kobiet

11:00 – 1/8 finału mężczyzn

17:45 - Półfinały kobiet

 

Kajakarstwo:

9:00 – K1 500 metrów mężczyzn – eliminacje

9:10 – K4 500 metrów kobiet – eliminacje

9:37 – K1 1000 metrów kobiet – półfinały

9:44 – C1 1000 metrów mężczyzn – półfinały

9:51 – K1 100 metrów mężczyzn – półfinały

10:15 – C1 200 metrów kobiet – eliminacje

10:25 – C1 200 metrów mężczyzn – eliminacje

10:35 – K1 200 metrów kobiet – eliminacje

10:45 – K1 200 metrów mężczyzn – eliminacje

11:25 – C1 500 metrów mężczyzn – półfinały

11:35 – K2 500 metrów kobiet – półfinały

11:57 – K2 100 metrów mężczyzn – półfinały

12:20 – K2 200 metrów mężczyzn – eliminacje

12:30 – VL3 200 metrów mężczyzn – półfinały

14:02 – K1 500 metrów mężczyzn – finał B

14:22 – K4 1000 metrów mężczyzn – finał

14:31 – K2 1000 metrów kobiet – finał

14:47 – C2 1000 metrów mężczyzn – finał

15:02 – C1 500 metrów kobiet – finał

15:16 – K1 500 mężczyzn – finał

16:06 – VL3 200 metrów kobiet – finał

16:11 - VL3 200 metrów mężczyzn – finał

16:16 – VL2 200 metrów kobiet - finał

16:21 – VL2 200 metrów mężczyzn – finał

16:26 – VL1 200 metrów mężczyzn – finał

16:26 – VL1 200 metrów kobiet – finał

17:30 – K1 500 metrów kobiet – półfinały

17:40 – K2 500 metrów mężczyzn – półfinały

17:50 – C2 500 metrów mężczyzn - półfinały

 

 

Kolarstwo górskie:

17:00 – Wyścig cross-country mężczyzn

 

Tenis stołowy:

10:00 – 1/16 finału singla mężczyzn

14:15 – 1/8 finału singla kobiet

15:55 – 1/8 finału singla mężczyzn

18:20 – Ćwierćfinały singla kobiet

Kacper Tyczewski – Poinformowani.pl

Kacper Tyczewski

Kochający wiele sportów. Odpowiedzialny w głównej mierze za skoki do wody oraz saneczkarstwo. Ponadto na stronie zajmuję się piłką nożną, każdą odmianą kolarstwa, skokami narciarskimi, lekkoatletyką, pływaniem, podnoszeniem ciężarów, bobslejami, skeletonem, narciarstwem dowolnym, snowboardem oraz dartem.