Monachium 2022 - dzień 9. [STARTY POLAKÓW]

  • Dodał: Kacper Tyczewski
  • Data publikacji: 18.08.2022, 21:56

Lekkoatletyka:

10:10 – Sztafeta 4x100 metrów mężczyzn – eliminacje – Polska

10:35 – Sztafeta 4x100 metrów kobiet – eliminacje – Polska

10:50 – Bieg na 800 metrów kobiet – półfinały - Anna Wielgosz, Adrianna Czapla, Angelika Sarna

11:10 – Sztafeta 4x400 metrów mężczyzn – eliminacje – Polska

11:40 – Sztafeta 4x400 metrów kobiet – eliminacje – Polska

20:20 – Rzut dyskiem mężczyzn – finał – Oskar Stachnik

20:27 – Bieg na 800 metrów mężczyzn – półfinał – Patryk Dobek

20:45 – Bieg na 1500 metrów kobiet – finał – Sofia Ennaoui

 

Siatkówka plażowa:

11:00 – 1/8 finału mężczyzn – Piotr Kantor/Maciej Rudol vs Ondrej Perusić/David Schweiner

16:30 – 1/8 finału mężczyzn – Michał Bryl/Bartosz Łosiak vs Mart van Werkhoven/Steven van de Velde

 

Kajakarstwo:

9:05 – K4 500 metrów mężczyzn – eliminacje – Jakub Stepun, Bartosz Grabowski, Sławomir Witczak, Filip Weckwert

9:15 – K4 500 metrów kobiet – eliminacje – Karolina Naja, Anna Puławska, Adrianna Kakol, Dominka Putto

9:58 – K1 1000 metrów mężczyzn – półfinały – Rafał Rosolski

10:20 – C1 200 metrów kobiet – eliminacje – Katarzyna Szperkiewicz

10:25 – C1 200 metrów mężczyzn – eliminacje – Oleksi Koliadych

10:40 – K1 200 metrów kobiet – eliminacje – Marta Walczykiewicz

11:25 – C1 500 metrów mężczyzn – półfinały – Aleksander Kitewski

12:20 – K2 200 metrów mężczyzn – eliminacje – Jakub Stepun, Bartosz Grabowski

12:30 - VL3 200 metrów mężczyzn - półfinały - Robert Wydera

14:02 - K1 500 metrów mężczyzn - finał B - Jakub Michalski

14:31 - K2 1000 metrów kobiet - finał - Justyna Iskrzycka, Katarzyna Kołodziejczyk

14:47 – C2 1000 metrów mężczyzn – finał – Dominik Nowacki, Łukasz Witkowski

15:02 – C1 500 metrów kobiet – finał – Katarzyna Szperkiewicz

16:06 – VL3 200 metrów kobiet – finał – Justyna Regucka

16:26 – VL1 200 metrów kobiet – finał – Karolina Broniwicz

17:35 – K1 500 metrów kobiet – półfinały – Anna Puławska

17:45 – K2 500 metrów mężczyzn – półfinały – Wojciech Pilarz, Wiktor Leszczyński

 

Kolarstwo górskie:

17:00 - Wyścig cross-country mężczyzn - finał - Bartłomiej Wawak, Krzysztof Łukasik, Filip Helta, Karol Ostaszewski

 

Tenis stołowy

10:00 – 1/16 finału singla mężczyzn – Miłosz Redzimski vs Mattias Falck

10:50 – 1/16 finału singla mężczyzn – Jakub Dyjas vs Patrick Franziska

Kacper Tyczewski – Poinformowani.pl

Kacper Tyczewski

Kochający wiele sportów. Odpowiedzialny w głównej mierze za skoki do wody oraz saneczkarstwo. Ponadto na stronie zajmuję się piłką nożną, każdą odmianą kolarstwa, skokami narciarskimi, lekkoatletyką, pływaniem, podnoszeniem ciężarów, bobslejami, skeletonem, narciarstwem dowolnym, snowboardem oraz dartem.