08:45 |
Łucznictwo |
Łuk klasyczny mężczyźni indywidualnie |
Eliminacje |
Płaszowianka, Kraków |
08:45 |
Łucznictwo |
Łuk bloczkowy kobiety indywidualnie |
Eliminacje |
Płaszowianka, Kraków |
09:00 |
Kajakarstwo |
K1 500 kobiet |
Eliminacje |
Zalew Kryspinów, Kraków |
09:00 |
Karate |
Kumite mężczyzn -68 kg / Kumite kobiet -61 kg |
Eliminacje |
Bielsko-Biała Arena, Bielsko-Biała |
09:00 |
Taekwondo |
46 kg, 49 kg kobiet, 54 kg, 58 kg mężczyzn |
Eliminacje |
Hala sportowa Krynica Zdrój |
09:15 |
Strzelectwo |
Pistolet pneumatyczny drużyn mieszanych 10 m |
Kwalifikacje |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
09:30 |
Kajakarstwo |
K1 500 mężczyzn |
Eliminacje |
Zalew Kryspinów, Kraków |
09:30 |
Tenis stołowy |
Single kobiet i mężczyzn |
Preeliminacje |
Hutnik Arena, Kraków |
10:00 |
Kajakarstwo |
C1 500 kobiet |
Eliminacje |
Zalew Kryspinów, Kraków |
10:00 |
Pływanie artystyczne |
Drużynowo |
Kombinacja |
Basen MOSiR, Oświęcim |
10:20 |
Kajakarstwo |
C1 500 mężczyzn |
Eliminacje |
Zalew Kryspinów, Kraków |
10:45 |
Karate |
Kumite mężczyzn -75 kg -84 kg |
Eliminacje |
Bielsko-Biała Arena, Bielsko-Biała |
10:50 |
Skoki do wody |
Wieża kobiet |
Eliminacje |
Diving Arena, Rzeszów |
11:30 |
Padel |
Mikst |
Ćwierćfinały |
Rynek Główny, Kraków |
11:30 |
Strzelectwo |
Karabin pneumatyczny mężczyzn 10 m |
Kwalifikacje |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
11:30 |
Tenis stołowy |
Miksty |
1/8 finału |
Hutnik Arena, Kraków |
11:30 |
Wspinaczka sportowa |
Lead kobiet |
Eliminacje |
Centrum wspinaczkowe, Tarnów |
11:30 |
Wspinaczka sportowa |
Lead mężczyzn |
Eliminacje |
Centrum wspinaczkowe, Tarnów |
12:00 |
Strzelectwo |
Pistolet pneumatyczny drużyn mieszanych 10 m |
Finał |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
12:30 |
Karate |
Kumite mężczyzn -84 kg / Kumite kobiet -68 kg |
Eliminacje |
Bielsko-Biała Arena, Bielsko-Biała |
13:00 |
Boks |
|
Eliminacje |
Nowy Targ Arena, Nowy Targ |
13:00 |
Łucznictwo |
Łuk klasyczny kobiety indywidualnie |
Eliminacje |
Płaszowianka, Kraków |
13:00 |
Łucznictwo |
Łuk bloczkowy mężczyźni indywidualnie |
Eliminacje |
Płaszowianka, Kraków |
13:30 |
Koszykówka 3x3 |
Turnieje kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Arena Cracovia, Kraków |
13:30 |
Strzelectwo |
Karabin pneumatyczny kobiet 10 m |
Kwalifikacje |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
14:00 |
Kajakarstwo |
K2 500 kobiet |
Finał B |
Zalew Kryspinów, Kraków |
14:00 |
Taekwondo |
47 kg, 49 kg kobiet, 54 kg, 58 kg mężczyzn |
Ćwierćfinały, półfinały, repasaże |
Hala sportowa Krynica Zdrój |
14:10 |
Kajakarstwo |
K2 500 kobiet |
Finał A |
Zalew Kryspinów, Kraków |
14:20 |
Kajakarstwo |
K4 500 mężczyzn |
Finał |
Zalew Kryspinów, Kraków |
14:45 |
Strzelectwo |
Karabin pneumatyczny mężczyzn 10 m |
Finał |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
14:50 |
Kajakarstwo |
K1 200 kobiet |
Finał B |
Zalew Kryspinów, Kraków |
14:57 |
Kajakarstwo |
K1 200 kobiet |
Finał A |
Zalew Kryspinów, Kraków |
15:00 |
Skoki do wody |
Trampolina synchronicznie miksty |
Finał |
Diving Arena, Rzeszów |
15:00 |
Tenis stołowy |
Single kobiet i mężczyzn |
Preeliminacje |
Hutnik Arena, Kraków |
15:04 |
Kajakarstwo |
K1 200 mężczyzn |
Finał B |
Zalew Kryspinów, Kraków |
15:11 |
Kajakarstwo |
K1 200 mężczyzn |
Finał A |
Zalew Kryspinów, Kraków |
15:18 |
Kajakarstwo |
C1 200 kobiet |
Finał |
Zalew Kryspinów, Kraków |
15:25 |
Kajakarstwo |
C1 200 mężczyzn |
Finał B |
Zalew Kryspinów, Kraków |
15:30 |
Karate |
Kumite kobiet -61 kg / Kumite mężczyzn -75 kg |
Półfinały |
Bielsko-Biała Arena, Bielsko-Biała |
15:32 |
Kajakarstwo |
C1 200 mężczyzn |
Finał A |
Zalew Kryspinów, Kraków |
16:10 |
Karate |
Kumite kobiet -68 kg / Kumite mężczyzn -84 kg |
Półfinały |
Bielsko-Biała Arena, Bielsko-Biała |
16:15 |
Lekkoatletyka |
Pchnięcie kulą kobiet |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
16:15 |
Łucznictwo |
Drużyny mieszane łuk klasyczny |
1/12 finału |
Płaszowianka, Kraków |
16:20 |
Lekkoatletyka |
Rzut młotem kobiet |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
16:30 |
Kajakarstwo |
K1 500 kobiet |
Półfinały |
Zalew Kryspinów, Kraków |
16:30 |
Strzelectwo |
Karabin pneumatyczny kobiet 10 m |
Finał |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
16:50 |
Kajakarstwo |
K1 500 mężczyzn |
Półfinały |
Zalew Kryspinów, Kraków |
16:50 |
Karate |
Kumite kobiet -68 kg / Kumite mężczyzn 84 kg |
Półfinały |
Bielsko-Biała Arena, Bielsko-Biała |
17:05 |
Lekkoatletyka |
400 metrów kobiet |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
17:10 |
Kajakarstwo |
C1 500 kobiet |
Półfinał |
Zalew Kryspinów, Kraków |
17:15 |
Lekkoatletyka |
Pchnięcie kulą kobiet F |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
17:20 |
Kajakarstwo |
C1 500 mężczyzn |
Półfinały |
Zalew Kryspinów, Kraków |
17:22 |
Lekkoatletyka |
Trójskok mężczyzn |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
17:26 |
Lekkoatletyka |
Rzut młotem kobiet F |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
17:35 |
Lekkoatletyka |
400 metrów mężczyzn |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
17:55 |
Lekkoatletyka |
5000 metrów kobiet |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
18:00 |
Boks |
|
Eliminacje |
Nowy Targ Arena, Nowy Targ |
18:00 |
Kajakarstwo |
K2 200 mikst |
Półfinał |
Zalew Kryspinów, Kraków |
18:00 |
Padel |
Debel mężczyzn / Debel kobiet |
Ćwierćfinały |
Rynek Główny, Kraków |
18:00 |
Pływanie artystyczne |
Drużynowo |
Program techniczny |
Basen MOSiR, Oświęcim |
18:07 |
Kajakarstwo |
C2 200 mikst |
Półfinał |
Zalew Kryspinów, Kraków |
18:10 |
Karate |
Kumite kobiet -61 kg |
Finał |
Bielsko-Biała Arena, Bielsko-Biała |
18:15 |
Lekkoatletyka |
Rzut dyskiem kobiet |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
18:20 |
Karate |
Kumite mężczyzn -75 kg |
Finał |
Bielsko-Biała Arena, Bielsko-Biała |
18:20 |
Lekkoatletyka |
Skok o tyczce mężczyzn A |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
18:20 |
Lekkoatletyka |
Skok o tyczce mężczyzn B |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
18:28 |
Lekkoatletyka |
800 metrów mężczyzn |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
18:39 |
Lekkoatletyka |
Trójskok mężczyzn F |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
18:50 |
Karate |
Kumite kobiet -68 kg |
Finał |
Bielsko-Biała Arena, Bielsko-Biała |
18:55 |
Lekkoatletyka |
3000 metrów z przeszkodami mężczyzn |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
19:00 |
Karate |
Kumite mężczyzn -84 kg |
Finał |
Bielsko-Biała Arena, Bielsko-Biała |
19:00 |
Taekwondo |
48 kg, 49 kg kobiet, 54 kg, 58 kg mężczyzn |
Finały |
Hala sportowa Krynica Zdrój |
19:15 |
Wspinaczka sportowa |
Speed mężczyzn |
Eliminacje |
Centrum wspinaczkowe, Tarnów |
19:21 |
Lekkoatletyka |
Rzut dyskiem kobiet F |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
19:30 |
Lekkoatletyka |
100 metrów kobiet |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
19:30 |
Padel |
Debel mężczyzn / Debel kobiet |
Ćwierćfinały |
Rynek Główny, Kraków |
19:50 |
Lekkoatletyka |
100 metrów mężczyzn |
Pierwsza dywizja |
Stadion Śląski, Chorzów |
20:00 |
Skoki do wody |
Wieża kobiet |
Finał |
Diving Arena, Rzeszów |
20:20 |
Wspinaczka sportowa |
Speed mężczyzn |
Finały |
Centrum wspinaczkowe, Tarnów |