09:00 |
Łucznictwo |
Łuk klasyczny kobiety indywidualnie |
Ćwierćfinały, półfinały |
Płaszowianka, Kraków |
09:00 |
Strzelectwo |
Pistolet drużyn kobiet 25 m |
Kwalifikacje |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
09:00 |
Szermierka |
Floret kobiet drużynowo |
Eliminacje |
Tauron Arena, Kraków |
09:30 |
Badminton |
Single, deble, miksty |
Faza grupowa |
Arena Jaskółka, Tarnów |
10:00 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody mężczyzn |
Szermierka runda bonusowa półfinał A |
AWF Kraków |
10:00 |
Skoki do wody |
Trampolina kobiet |
Eliminacje |
Diving Arena, Rzeszów |
10:00 |
Tenis stołowy |
Drużyny kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Hutnik Arena, Kraków |
10:00 |
Teqball |
Singiel kobiet |
Kwalifikacje |
Rynek Główny, Kraków |
10:00 |
Triathlon |
Mężczyźni ondywidualnie |
Finał |
Nowa Huta, Kraków |
10:40 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody mężczyzn |
Pływanie półfinał A |
AWF Kraków |
11:00 |
Szermierka |
Szabla mężczyzn drużynowo |
Eliminacje |
Tauron Arena, Kraków |
11:15 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody mężczyzn |
Laser run półfinał A |
AWF Kraków |
12:00 |
Strzelectwo |
Karabin 3 pozycje drużyn mieszanych |
Kwalifikacje 1 |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
12:40 |
Łucznictwo |
Łuk bloczkowy kobiety indywidualnie |
Ćwierćfinały, półfinały |
Płaszowianka, Kraków |
13:00 |
Boks |
|
Ćwierćfinały |
Nowy Targ Arena, Nowy Targ |
13:00 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody mężczyzn |
Szermierka runda bonusowa półfinał B |
AWF Kraków |
13:00 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Jaskółka Arena, Tarnów |
13:15 |
Strzelectwo |
Karabin 3 pozycje drużyn mieszanych |
Kwalifikacje 2 |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
13:15 |
Strzelectwo |
Pistolet drużyn kobiet 25 m |
Finał |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
13:40 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody mężczyzn |
Pływanie półfinał B |
AWF Kraków |
14:00 |
Teqball |
Singiel kobiet |
Ćwierćfinały |
Rynek Główny, Kraków |
14:15 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody mężczyzn |
Laser run półfinał B |
AWF Kraków |
14:30 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Jaskółka Arena, Tarnów |
14:40 |
Łucznictwo |
Łuk bloczkowy kobiety indywidualnie |
Finały |
Płaszowianka, Kraków |
15:20 |
Teqball |
Singiel kobiet |
Półfinał |
Rynek Główny, Kraków |
15:30 |
Łucznictwo |
Łuk klasyczny kobiety indywidualnie |
Finały |
Płaszowianka, Kraków |
15:45 |
Strzelectwo |
Karabin 3 pozycje drużyn mieszanych |
Finał |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
16:00 |
Badminton |
Single, deble, miksty |
Faza grupowa |
Arena Jaskółka, Tarnów |
16:00 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Jaskółka Arena, Tarnów |
16:00 |
Skoki do wody |
Trampolina kobiet |
Finał |
Diving Arena, Rzeszów |
16:00 |
Teqball |
Singiel kobiet |
Półfinał |
Rynek Główny, Kraków |
16:40 |
Teqball |
Singiel kobiet |
O 3. miejsce |
Rynek Główny, Kraków |
17:20 |
Teqball |
Singiel kobiet |
Finał |
Rynek Główny, Kraków |
17:30 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Jaskółka Arena, Tarnów |
17:30 |
Skoki narciarskie |
Mężczyźni skocznia normalna |
Finał |
Kompleks skoczni, Zakopane |
18:00 |
Boks |
|
Ćwierćfinały |
Nowy Targ Arena, Nowy Targ |
18:00 |
Skoki do wody |
Trampolina synchronicznie mężczyzn |
Finał |
Diving Arena, Rzeszów |
18:00 |
Szermierka |
Floret kobiet drużynowo |
Finały |
Tauron Arena, Kraków |
18:00 |
Szermierka |
Szabla mężczyzn drużynowo |
Finały |
Tauron Arena, Kraków |
19:00 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Jaskółka Arena, Tarnów |
20:30 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Jaskółka Arena, Tarnów |