09:00 |
Łucznictwo |
Łuk bloczkowy mężczyźni indywidualnie |
Ćwierćfinały, półfinały |
Płaszowianka, Kraków |
09:00 |
Strzelectwo |
Trap mężczyzn / Trap kobiet |
Dzień 1 |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
09:00 |
Strzelectwo |
Pistolet szybkostrzelny mężczyzn 25 m - Etap 1 |
Kwalifikacje |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
09:00 |
Szermierka |
Szpada kobiet drużynowo |
Eliminacje |
Tauron Arena, Kraków |
09:15 |
Strzelectwo |
Karabin 3 pozycje drużyn kobiet 50 m |
Kwalifikacje 1 |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
09:35 |
Kajakarstwo górskie |
K1 mężczyzn indywidualnie |
Eliminacje |
Centrum Sportu Kolna, Kraków |
10:00 |
Tenis stołowy |
Drużyny kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Hutnik Arena, Kraków |
10:00 |
Teqball |
Singiel mężczyzn |
Kwalifikacje |
Rynek Główny, Kraków |
10:30 |
Strzelectwo |
Karabin 3 pozycje drużyn kobiet 50 m |
Kwalifikacje 2 |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
10:50 |
Kajakarstwo górskie |
K1 kobiet indywidualnie |
Eliminacje |
Centrum Sportu Kolna, Kraków |
11:00 |
Badminton |
Single |
1/8 finału |
Arena Jaskółka, Tarnów |
11:00 |
Badminton |
Miksty |
Faza grupowa |
Arena Jaskółka, Tarnów |
11:00 |
Szermierka |
Floret mężczyzn drużynowo |
Eliminacje |
Tauron Arena, Kraków |
11:10 |
Łucznictwo |
Łuk klasyczny mężczyźni indywidualnie |
Ćwierćfinały, półfinały |
Płaszowianka, Kraków |
11:45 |
Strzelectwo |
Karabin 3 pozycje drużyn mężczyzn 50 m |
Kwalifikacje 1 |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
12:15 |
Strzelectwo |
Karabin 3 pozycje drużyn kobiet 50 m |
Finał |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
13:00 |
Pięciobój nowoczesny |
Sztafeta mieszana |
Jeżdziectwo |
AWF Kraków |
13:00 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Jaskółka Arena, Tarnów |
13:00 |
Strzelectwo |
Karabin 3 pozycje drużyn mężczyzn 50 m |
Kwalifikacje 2 |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
14:00 |
Teqball |
Singiel mężczyzn |
Ćwierćfinały |
Rynek Główny, Kraków |
14:15 |
Pięciobój nowoczesny |
Sztafeta mieszana |
Szermierka |
AWF Kraków |
14:30 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Jaskółka Arena, Tarnów |
14:35 |
Kajakarstwo górskie |
K1 mężczyzn drużynowo |
Finał |
Centrum Sportu Kolna, Kraków |
14:40 |
Łucznictwo |
Łuk klasyczny mężczyźni indywidualnie |
Finały |
Płaszowianka, Kraków |
14:45 |
Strzelectwo |
Karabin 3 pozycje drużyn mężczyzn 50 m |
Finał |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
15:20 |
Łucznictwo |
Łuk bloczkowy mężczyźni indywidualnie |
Finały |
Płaszowianka, Kraków |
15:20 |
Pięciobój nowoczesny |
Sztafeta mieszana |
Pływanie |
AWF Kraków |
15:20 |
Teqball |
Singiel mężczyzn |
Półfinał |
Rynek Główny, Kraków |
15:33 |
Kajakarstwo górskie |
K1 kobiet drużynowo |
Finał |
Centrum Sportu Kolna, Kraków |
16:00 |
Pięciobój nowoczesny |
Sztafeta mieszana |
Laser run |
AWF Kraków |
16:00 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Jaskółka Arena, Tarnów |
16:00 |
Teqball |
Singiel mężczyzn |
Półfinał |
Rynek Główny, Kraków |
16:40 |
Teqball |
Singiel mężczyzn |
O 3. miejsce |
Rynek Główny, Kraków |
17:20 |
Teqball |
Singiel mężczyzn |
Finał |
Rynek Główny, Kraków |
17:30 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Jaskółka Arena, Tarnów |
17:30 |
Skoki narciarskie |
Drużyny mieszane |
Finał |
Kompleks skoczni, Zakopane |
18:00 |
Badminton |
Deble |
Ćwierćfinały |
Arena Jaskółka, Tarnów |
18:00 |
Szermierka |
Szpada kobiet drużynowo |
Finały |
Tauron Arena, Kraków |
18:00 |
Szermierka |
Floret mężczyzn drużynowo |
Finały |
Tauron Arena, Kraków |
19:00 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Jaskółka Arena, Tarnów |
20:30 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet i mężczyzn |
Faza grupowa |
Jaskółka Arena, Tarnów |