09:00 |
Strzelectwo |
Trap mężczyzn / Trap kobiet |
Dzień 2 |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
09:00 |
Strzelectwo |
Pistolet szybkostrzelny mężczyzn 25 m - Etap 2 |
Kwalifikacje |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
09:00 |
Szermierka |
Szabla kobiet drużynowo |
Eliminacje |
Tauron Arena, Kraków |
09:35 |
Kajakarstwo górskie |
C1 mężczyzn indywidualnie |
Eliminacje |
Centrum Sportu Kolna, Kraków |
10:00 |
Kickboxing |
Full contact -63,5 kg mężczyzn |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
10:00 |
Kickboxing |
Walka punktowa -63 kg mężczyzn |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
10:00 |
Tenis stołowy |
Drużyny kobiet |
Półfinały |
Hutnik Arena, Kraków |
10:00 |
Teqball |
Miksty |
Kwalifikacje |
Rynek Główny, Kraków |
10:20 |
Kajakarstwo górskie |
C1 kobiet indywidualnie |
Eliminacje |
Centrum Sportu Kolna, Kraków |
11:00 |
Badminton |
Single, miksty |
Ćwierćfinały |
Arena Jaskółka, Tarnów |
11:00 |
Kickboxing |
Full contact -52 kg kobiet |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
11:00 |
Kickboxing |
Walka puunktowa -50 kg kobiet |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
11:00 |
Szermierka |
Szpada mężczyzn drużynowo |
Eliminacje |
Tauron Arena, Kraków |
11:30 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej kobiet |
O 5. miejsce |
Jaskółka Arena, Tarnów |
12:00 |
Kickboxing |
Full contact -75 kg mężczyzn |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
12:00 |
Kickboxing |
Walka punktowa -74 kg mężczyzn |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
12:00 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody kobiet |
Jeżdziectwo |
AWF Kraków |
12:45 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody kobiet |
Szermierka |
AWF Kraków |
13:00 |
Boks |
|
Półfinały |
Nowy Targ Arena, Nowy Targ |
13:00 |
Kickboxing |
Full contact -60 kg kobiet |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
13:00 |
Kickboxing |
Walka punktowa -60 kg kobiet |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
13:00 |
Piłka nożna plażowa |
Turniej mężczyzn |
O miejsca 5-8 |
Jaskółka Arena, Tarnów |
13:15 |
Strzelectwo |
Pistolet szybkostrzelny mężczyzn 25 m - |
Finał |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
13:20 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody kobiet |
Pływanie |
AWF Kraków |
13:30 |
Kajakarstwo górskie |
C1 mężczyzn drużynowo |
Finał |
Centrum Sportu Kolna, Kraków |
13:50 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody kobiet |
Laser run |
AWF Kraków |
14:00 |
Teqball |
Miksty |
Ćwierćfinały |
Rynek Główny, Kraków |
14:10 |
Kajakarstwo górskie |
C1 kobiet drużynowo |
Finał |
Centrum Sportu Kolna, Kraków |
14:30 |
Piłka ręczna plażowa |
Turniej mężczyzn |
O miejsca 5-8 |
Jaskółka Arena, Tarnów |
15:00 |
Kickboxing |
Full contact -86 kg mężczyzn |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
15:00 |
Kickboxing |
Walka punktowa -84 kg mężczyzn |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
15:00 |
Strzelectwo |
Trap kobiet |
Finał |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
15:20 |
Teqball |
Miksty |
Półfinał |
Rynek Główny, Kraków |
15:25 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody mężczyzn |
Jeżdziectwo |
AWF Kraków |
16:00 |
Kickboxing |
Full contact -70 kg kobiet |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
16:00 |
Kickboxing |
Walka punktowa -70 kg kobiet |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
16:00 |
Piłka ręczna plażowa |
Turniej kobiet |
Półfinał |
Jaskółka Arena, Tarnów |
16:00 |
Tenis stołowy |
Drużyny mężczyzn |
Półfinały |
Hutnik Arena, Kraków |
16:00 |
Teqball |
Miksty |
Półfinał |
Rynek Główny, Kraków |
16:10 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody mężczyzn |
Szermierka |
AWF Kraków |
16:40 |
Teqball |
Miksty |
O 3. miejsce |
Rynek Główny, Kraków |
16:45 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody mężczyzn |
Pływanie |
AWF Kraków |
16:45 |
Strzelectwo |
Trap mężczyzn |
Finał |
Strzelnica sportowa, Wrocław |
17:00 |
Badminton |
Deble |
Półfinały |
Arena Jaskółka, Tarnów |
17:00 |
Kickboxing |
Light contact -79 kg mężczyzn |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
17:15 |
Pięciobój nowoczesny |
Zawody mężczyzn |
Laser run |
AWF Kraków |
17:20 |
Teqball |
Miksty |
Finał |
Rynek Główny, Kraków |
17:30 |
Piłka ręczna plażowa |
Turniej kobiet |
Półfinał |
Jaskółka Arena, Tarnów |
17:30 |
Skoki narciarskie |
Kobiety, skocznia duża |
Finał |
Kompleks skoczni, Zakopane |
17:48 |
Kickboxing |
Light contact -60 kg kobiet |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
18:00 |
Boks |
|
Półfinały |
Nowy Targ Arena, Nowy Targ |
18:00 |
Szermierka |
Szabla kobiet drużynowo |
Finały |
Tauron Arena, Kraków |
18:00 |
Szermierka |
Szpada mężczyzn drużynowo |
Finały |
Tauron Arena, Kraków |
18:36 |
Kickboxing |
Light contact -63 kg mężczyzn |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
19:00 |
Piłka ręczna plażowa |
Turniej mężczyzn |
Półfinał |
Jaskółka Arena, Tarnów |
19:24 |
Kickboxing |
Light contact -50 kg kobiet |
Ćwierćfinał |
Myślenice Arena, Myślenice |
20:30 |
Piłka ręczna plażowa |
Turniej mężczyzn |
Półfinał |
Jaskółka Arena, Tarnów |