09:00 |
Taekwondo |
74 kg M, 62 kg K, 73 kg K |
Eliminacje |
Palacasoria |
09:00 |
Tenis |
Singiel kobiet i mężczyzn |
Ćwierćfinały |
Circolo Tennis |
09:00 |
Tenis |
Debel kobiet i mężczyzn |
Półfinały |
Circolo Tennis |
09:00 |
Tenis |
Mikst |
Ćwierćfinały |
Circolo Tennis |
09:30 |
Łucznictwo |
Łuki klasyczne |
1/8 finału drużyn kobiet i mężczyzn |
Partenio Stadium Campo A |
09:30 |
Piłka wodna kobiet |
Przegrani w ćwierćfinałach |
Półfinały 5-8 |
Piscina Comunale Casoria |
10:00 |
Lekkoatletyka |
Pchnięcie kulą kobiet |
Eliminacje |
San Paolo Stadium |
10:00 |
Łucznictwo |
Łuki klasyczne |
Ćwierćfinały drużyn kobiet i mężczyzn |
Partenio Stadium Campo A |
10:00 |
Tenis stołowy |
Singiel kobiet i mężczyzn |
Półfinały |
PalaTrincone |
10:05 |
Lekkoatletyka |
Siedmiobój kobiet |
100 metrów przez płotki |
San Paolo Stadium |
10:15 |
Lekkoatletyka |
Rzut dyskiem mężczyzn |
Eliminacje |
San Paolo Stadium |
10:30 |
Koszykówka mężczyzn |
?? - ?? |
O 11. miejsce |
Palabarbuto Napoli |
10:30 |
Koszykówka mężczyzn |
?? - ?? |
O 13. miejsce |
Palajacazzi Aversa |
10:30 |
Koszykówka mężczyzn |
?? - ?? |
O 15. miejsce |
Palacercola Cercola |
10:30 |
Łucznictwo |
Łuki klasyczne |
Półfinały drużyn kobiet i mężczyzn |
Partenio Stadium Campo A |
10:35 |
Lekkoatletyka |
1500 metrów kobiet |
1. runda |
San Paolo Stadium |
11:00 |
Lekkoatletyka |
Siedmiobój kobiet |
Skok wzwyż |
San Paolo Stadium |
11:00 |
Lekkoatletyka |
800 metrów mężczyzn |
1. runda |
San Paolo Stadium |
11:30 |
Łucznictwo |
Łuki klasyczne |
1/8 finału drużyn mieszanych |
Partenio Stadium Campo A |
11:30 |
Piłka wodna kobiet |
Przegrani w ćwierćfinałach |
Półfinały 5-8 |
Piscina Comunale Casoria |
11:50 |
Lekkoatletyka |
110 metrów przez płotki mężczyzn |
1. runda |
San Paolo Stadium |
12:00 |
Łucznictwo |
Łuki klasyczne |
Ćwierćfinały drużyn mieszanych |
Partenio Stadium Campo A |
12:00 |
Siatkówka mężczyzn |
1B - 2D |
Ćwierćfinał 1-8 |
Palasele Eboli |
12:00 |
Siatkówka kobiet |
Przegrani półfinałów 5-8 |
o 7. miejsce |
Palacoscioni Nocera |
12:00 |
Siatkówka kobiet |
Przegrani półfinałów 13-16 |
o 15. miejsce |
Palazetto dello sport |
12:00 |
Siatkówka mężczyzn |
3B - 4D |
Ćwierćfinał 9-16 |
Palatedeschi Benevento |
12:00 |
Tenis stołowy |
Singiel kobiet i mężczyzn |
Finały |
PalaTrincone |
12:00 |
Żeglarstwo |
Zespoły mieszane |
Eliminacje |
Circolo Italia |
12:30 |
Łucznictwo |
Łuki klasyczne |
Półfinały drużyn kobiet i mężczyzn |
Partenio Stadium Campo A |
13:00 |
Koszykówka mężczyzn |
?? - ?? |
O 5. miejsce |
Palabarbuto Napoli |
13:00 |
Koszykówka mężczyzn |
?? - ?? |
O 7. miejsce |
Palajacazzi Aversa |
13:00 |
Koszykówka mężczyzn |
?? - ?? |
O 9. miejsce |
Palacercola Cercola |
13:30 |
Piłka wodna kobiet |
Przegrani w barażach |
o miejsce 9. |
Piscina Comunale Casoria |
14:00 |
Gimnastyka artystyczna |
Obręcz, piłka |
Eliminacje |
Palavesuvio |
14:00 |
Taekwondo |
74 kg M, 62 kg K, 73 kg K |
Półfinały |
Palacasoria |
14:30 |
Łucznictwo |
Łuki bloczkowe |
1/8 finału drużyn kobiet i mężczyzn |
Partenio Stadium Campo A |
14:30 |
Siatkówka mężczyzn |
1C - 2A |
Ćwierćfinał 1-8 |
Palasele Eboli |
14:30 |
Siatkówka kobiet |
Zwyciezcy półfinałów 5-8 |
o 5. miejsce |
Palacoscioni Nocera |
14:30 |
Siatkówka kobiet |
Zwyciezcy półfinałów 13-16 |
o 13. miejsce |
Palazetto dello sport |
14:30 |
Siatkówka mężczyzn |
3C - 4A |
Ćwierćfinał 9-16 |
Palatedeschi Benevento |
15:00 |
Łucznictwo |
Łuki bloczkowe |
Ćwierćfinały drużyn kobiet i mężczyzn |
Partenio Stadium Campo A |
15:30 |
Łucznictwo |
Łuki bloczkowe |
Półfinały drużyn kobiet i mężczyzn |
Partenio Stadium Campo A |
15:30 |
Piłka wodna mężczyzn |
Przegrani w barażach |
o miejsce 9. |
Stadio del Nuota Caserta |
16:30 |
Lekkoatletyka |
Siedmiobój kobiet |
Pchnięcie kulą |
San Paolo Stadium |
16:30 |
Łucznictwo |
Łuki bloczkowe |
1/8 finału drużyń mieszanych |
Partenio Stadium Campo A |
17:00 |
Łucznictwo |
Łuki bloczkowe |
Ćwierćfinały drużyn mieszanych |
Partenio Stadium Campo A |
17:00 |
Piłka nożna mężczyzn |
Zwycięzcy ćwierćfinałów |
Półfinał 1-4 |
Stadio Arechi Salerno |
17:00 |
Piłka nożna mężczyzn |
Przegrani ćwierćfinałów |
Półfinał 5-8 |
Stadio San Francesco Nocera |
17:00 |
Piłka nożna mężczyzn |
Przegrani ćwierćfinałów |
Półfinał 5-8 |
Stadio Pinta Caserta |
17:00 |
Piłka nożna mężczyzn |
Przegrani ćwierćfinałów 9-12 |
o 11. miejsce |
Stadio Lamberti Cava dei Tirreni |
17:00 |
Piłka nożna mężczyzn |
Zwycięzcy ćwierćfinałów 9-12 |
o 9. miejsce |
Stadio San Mauro Casoria |
17:20 |
Lekkoatletyka |
200 metrów mężczyzn |
Półfinały |
San Paolo Stadium |
17:30 |
Koszykówka mężczyzn |
?? - ?? |
O 3. miejsce |
Paladelmauro Avelino |
17:30 |
Łucznictwo |
Łuki bloczkowe |
Półfinały drużyn mieszanych |
Partenio Stadium Campo A |
17:30 |
Piłka wodna mężczyzn |
Przegrani w ćwierćfinałach |
Półfinały 5-8 |
Stadio del Nuota Caserta |
17:30 |
Siatkówka mężczyzn |
1A - 2C |
Ćwierćfinał 1-8 |
Palasele Eboli |
17:30 |
Siatkówka kobiet |
Przegrani półfinałów 9-12 |
o 11. miejsce |
Palacoscioni Nocera |
17:30 |
Siatkówka mężczyzn |
5A - 5D |
Półfinał 17-20 |
Palazetto dello sport |
17:30 |
Siatkówka mężczyzn |
3A - 4C |
Ćwierćfinał 9-16 |
Palatedeschi Benevento |
17:40 |
Lekkoatletyka |
Skok o tyczce kobiet |
Finał |
San Paolo Stadium |
18:00 |
Taekwondo |
74 kg M, 62 kg K, 73 kg K |
Finały |
Palacasoria |
18:35 |
Lekkoatletyka |
100 metrów przez płotki kobiet |
Półfinały |
San Paolo Stadium |
18:50 |
Lekkoatletyka |
Rzut oszczepem mężczyzn |
Finał |
San Paolo Stadium |
19:00 |
Gimnastyka artystyczna |
Zespołowo - 5 piłek |
Eliminacje |
Palavesuvio |
19:10 |
Lekkoatletyka |
400 metrów przez płotki mężczyzn |
Finał |
San Paolo Stadium |
19:25 |
Lekkoatletyka |
Siedmiobój kobiet |
200 metrów |
San Paolo Stadium |
19:30 |
Piłka wodna mężczyzn |
Przegrani w ćwierćfinałach |
Półfinały 5-8 |
Stadio del Nuota Caserta |
20:00 |
Koszykówka mężczyzn |
?? - ?? |
Finał |
Paladelmauro Avelino |
20:00 |
Lekkoatletyka |
200 metrów kobiet |
Finał |
San Paolo Stadium |
20:00 |
Siatkówka mężczyzn |
1D - 2B |
Ćwierćfinał 1-8 |
Palasele Eboli |
20:00 |
Siatkówka kobiet |
Zwycięzcy półfinałów 9-12 |
o 9. miejsce |
Palacoscioni Nocera |
20:00 |
Siatkówka mężczyzn |
5C - 5B |
Półfinał 17-20 |
Palazetto dello sport |
20:00 |
Siatkówka mężczyzn |
3D - 4B |
Ćwierćfinał 9-16 |
Palatedeschi Benevento |
20:10 |
Lekkoatletyka |
200 metrów mężczyzn |
Finał |
San Paolo Stadium |
20:10 |
Lekkoatletyka |
Pchnięcie kulą kobiet |
Finał |
San Paolo Stadium |
20:30 |
Lekkoatletyka |
100 metrów przez płotki kobiet |
Finał |
San Paolo Stadium |
20:50 |
Lekkoatletyka |
3000 metrów z przeszkodami kobiet |
Finał |
San Paolo Stadium |
21:00 |
Piłka nożna mężczyzn |
Zwycięzcy ćwierćfinałów |
Półfinał 1-4 |
Stadio Arechi Salerno |
21:20 |
Lekkoatletyka |
5 000 metrów mężczyzn |
1. runda |
San Paolo Stadium |