Pekin 2022 - 7 lutego - Program

  • Data publikacji: 16.10.2021, 18:18
02:05 Curling Drużyny mieszane Szwajcaria - Norwegia National Aquatics Centre
02:05 Curling Drużyny mieszane Kanada - Włochy National Aquatics Centre
02:05 Curling Drużyny mieszane USA - Wielka Brytania National Aquatics Centre
02:05 Curling Drużyny mieszane Czechy - Chiny National Aquatics Centre
02:22 Łyżwiarstwo figurowe Zawody drużynowe Program dowolny solistów Capital Indoor Stadium
02:30 Narciarstwo dowolne Big Air kobiet Kwalifikacje 1 Big Air Shougang
03:15 Narciarstwo alpejske Slalom gigant kobiet 1. przejazd Yanquing Alpine Skiing Centre
03:15 Narciarstwo dowolne Big Air kobiet Kwalifikacje 2 Big Air Shougang
03:31 Łyżwiarstwo figurowe Zawody drużynowe Program dowolny par tanecznych Capital Indoor Stadium
04:00 Narciarstwo dowolne Big Air kobiet Kwalifikacje 3 Big Air Shougang
04:37 Łyżwiarstwo figurowe Zawody drużynowe Program dowolny solistek Capital Indoor Stadium
05:00 Snowboard Slopestyle mężczyzn Finał 1 Genting Snow Park
05:10 Hokej na lodzie Turniej kobiet ROC - Kanada Wukesong Sports Centre
05:27 Snowboard Slopestyle mężczyzn Finał 2 Genting Snow Park
05:54 Snowboard Slopestyle mężczyzn Finał 3 Genting Snow Park
06:30 Narciarstwo dowolne Big Air mężczyzn Kwalifikacje 1 Big Air Shougang
06:45 Narciarstwo alpejske Slalom gigant kobiet 2. przejazd Yanquing Alpine Skiing Centre
07:15 Narciarstwo dowolne Big Air mężczyzn Kwalifikacje 2 Big Air Shougang
08:00 Narciarstwo dowolne Big Air mężczyzn Kwalifikacje 3 Big Air Shougang
09:30 Łyżwiarstwo szybkie 1500 metrów kobiet Finał National Speed Skating Oval
09:40 Hokej na lodzie Turniej kobiet Dania - Czechy Wukesong Sports Centre
10:00 Biathlon Bieg indywidualny kobiet Finał Zhangjiakou Biathlon Centre
11:28 Skoki narciarskie Konkurs drużyn mieszanych na skoczni normalnej Seria próbna Zhangjiakou Ski Jumping Centre
12:30 Short track 500 metrów kobiet Ćwierćfinały Capital Indoor Stadium
12:44 Short track 1000 metrów mężczyzn Ćwierćfinały Capital Indoor Stadium
12:45 Skoki narciarskie Konkurs drużyn mieszanych na skoczni normalnej 1. seria Zhangjiakou Ski Jumping Centre
12:50 Saneczkarstwo Jedynki kobiet Wyścig 1 Yanqiong National Sliding Centre
13:05 Curling Drużyny mieszane Półfinały National Aquatics Centre
13:05 Curling Drużyny mieszane Półfinały National Aquatics Centre
13:13 Short track 500 metrów kobiet Półfinały Capital Indoor Stadium
13:20 Short track 1000 metrów mężczyzn Półfinały Capital Indoor Stadium
13:41 Short track 500 metrów kobiet Finał B Capital Indoor Stadium
13:46 Short track 500 metrów kobiet Finał A Capital Indoor Stadium
13:51 Skoki narciarskie Konkurs drużyn mieszanych na skoczni normalnej 2. seria Zhangjiakou Ski Jumping Centre
13:52 Short track 1000 metrów mężczyzn Finał B Capital Indoor Stadium
13:58 Short track 1000 metrów mężczyzn Finał A Capital Indoor Stadium
14:10 Hokej na lodzie Turniej kobiet Chiny - Szwecja Wukesong Sports Centre
14:10 Hokej na lodzie Turniej kobiet Szwajcaria - Finlandia National Indoor Stadium
14:30 Saneczkarstwo Jedynki kobiet Wyścig 2 Yanqiong National Sliding Centre