Pekin 2022 - 15 lutego - Program

  • Data publikacji: 16.10.2021, 18:28
02:05 Curling Turniej mężczyzn ROC - Norwegia National Aquatics Centre
02:05 Curling Turniej mężczyzn Kanada - Chiny National Aquatics Centre
02:05 Curling Turniej mężczyzn Szwajcaria - USA National Aquatics Centre
02:05 Curling Turniej mężczyzn Szwecja - Dania National Aquatics Centre
02:30 Narciarstwo dowolne Slopestyle mężczyzn Finał 1 Genting Snow Park
02:30 Snowboard Big Air kobiet Finał 1 Big Air Shougang
02:52 Snowboard Big Air kobiet Finał 2 Big Air Shougang
02:57 Narciarstwo dowolne Slopestyle mężczyzn Finał 2 Genting Snow Park
03:15 Snowboard Big Air kobiet Finał 3 Big Air Shougang
03:24 Narciarstwo dowolne Slopestyle mężczyzn Finał 3 Genting Snow Park
04:00 Narciarstwo alpejske Zjazd kobiet Finał Yanquing Alpine Skiing Centre
05:10 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Playoff National Aquatics Centre
05:10 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Playoff National Aquatics Centre
06:00 Snowboard Big Air mężczyzn Finał 1 Big Air Shougang
06:22 Snowboard Big Air mężczyzn Finał 2 Big Air Shougang
06:45 Snowboard Big Air mężczyzn Finał 3 Big Air Shougang
07:05 Curling Turniej kobiet Chiny - ROC National Aquatics Centre
07:05 Curling Turniej kobiet Szwecja - Dania National Aquatics Centre
07:05 Curling Turniej kobiet USA - Szwajcaria National Aquatics Centre
07:05 Curling Turniej kobiet Wielka Brytania - Japonia National Aquatics Centre
07:30 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe kobiet Półfinały National Speed Skating Oval
07:52 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe mężczyzn Półfinały National Speed Skating Oval
08:00 Kombinacja norweska Indywidualnie - skocznia duża Seria próbna Zhangjiakou Ski Jumping Centre
08:24 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe kobiet Finał D National Speed Skating Oval
08:30 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe kobiet Finał C National Speed Skating Oval
08:43 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe mężczyzn Finał D National Speed Skating Oval
08:49 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe mężczyzn Finał C National Speed Skating Oval
09:00 Kombinacja norweska Indywidualnie - skocznia duża Konkurs Zhangjiakou Ski Jumping Centre
09:22 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe kobiet Finał B National Speed Skating Oval
09:28 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe kobiet Finał A National Speed Skating Oval
09:40 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Playoff National Aquatics Centre
09:41 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe mężczyzn Finał B National Speed Skating Oval
09:47 Łyżwiarstwo szybkie Drużynowe mężczyzn Finał A National Speed Skating Oval
10:00 Biathlon Sztafeta mężczyzn Finał Zhangjiakou Biathlon Centre
11:08 Łyżwiarstwo figurowe Solistki Program krótki Capital Indoor Stadium
12:00 Kombinacja norweska Indywidualnie - bieg na 10 km Finał Zhangjiakou Cross-Country Centre
12:00 Narciarstwo dowolne Skoki akrobatyczne mężczyzn Kwalifikacje 1 Genting Snow Park
12:45 Narciarstwo dowolne Skoki akrobatyczne mężczyzn Kwalifikacje 2 Genting Snow Park
13:05 Curling Turniej mężczyzn Szwecja - Wielka Brytania National Aquatics Centre
13:05 Curling Turniej mężczyzn Włochy - USA National Aquatics Centre
13:05 Curling Turniej mężczyzn Norwegia - Chiny National Aquatics Centre
13:05 Curling Turniej mężczyzn ROC - Kanada National Aquatics Centre
13:15 Bobsleje Dwójki mężczyzn Wyścig 3 Yanqiong National Sliding Centre
14:10 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Playoff National Aquatics Centre
14:50 Bobsleje Dwójki mężczyzn Wyścig 4 Yanqiong National Sliding Centre