Pekin 2022 - 16 lutego - Program

  • Data publikacji: 16.10.2021, 18:29
02:05 Curling Turniej kobiet Kanada - USA National Aquatics Centre
02:05 Curling Turniej kobiet Szwajcaria - Korea Południowa National Aquatics Centre
02:05 Curling Turniej kobiet Chiny - Wielka Brytania National Aquatics Centre
03:15 Narciarstwo alpejske Slalom mężczyzn 1. przejazd Yanquing Alpine Skiing Centre
05:10 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Ćwierćfinał National Indoor Stadium
06:45 Narciarstwo alpejske Slalom mężczyzn 2. przejazd Yanquing Alpine Skiing Centre
07:00 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Ćwierćfinał Wukesong Sports Centre
07:05 Curling Turniej mężczyzn Chiny - Szwajcaria National Aquatics Centre
07:05 Curling Turniej mężczyzn Wielka Brytania - ROC National Aquatics Centre
07:05 Curling Turniej mężczyzn Włochy - Dania National Aquatics Centre
08:45 Biathlon Sztafeta kobiet Finał Zhangjiakou Biathlon Centre
09:40 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Ćwierćfinał National Indoor Stadium
10:00 Biegi narciarskie Sprint drużynowy kobiet Półfinały Zhangjiakou Cross-Country Centre
10:40 Biegi narciarskie Sprint drużynowy mężczyzn Półfinały Zhangjiakou Cross-Country Centre
12:00 Biegi narciarskie Sprint drużynowy kobiet Finał Zhangjiakou Cross-Country Centre
12:00 Narciarstwo dowolne Skoki akrobatyczne mężczyzn Finał 1 Genting Snow Park
12:30 Biegi narciarskie Sprint drużynowy mężczyzn Finał Zhangjiakou Cross-Country Centre
12:30 Short track 1500 metrów kobiet Ćwierćfinały Capital Indoor Stadium
12:30 Hokej na lodzie Turniej kobiet O 3. miejsce Wukesong Sports Centre
13:00 Narciarstwo dowolne Skoki akrobatyczne mężczyzn Finał 2 Genting Snow Park
13:05 Curling Turniej kobiet Korea Południowa - Dania National Aquatics Centre
13:05 Curling Turniej kobiet Japonia - USA National Aquatics Centre
13:05 Curling Turniej kobiet ROC - Szwecja National Aquatics Centre
13:05 Curling Turniej kobiet Kanada - Chiny National Aquatics Centre
13:15 Short track 1500 metrów kobiet Półfinały Capital Indoor Stadium
13:32 Short track Sztafeta mężczyzn Finał B Capital Indoor Stadium
13:44 Short track Sztafeta mężczyzn Finał A Capital Indoor Stadium
14:11 Short track 1500 metrów kobiet Finał B Capital Indoor Stadium
14:18 Short track 1500 metrów kobiet Finał A Capital Indoor Stadium
14:30 Hokej na lodzie Turniej mężczyzn Ćwierćfinał National Indoor Stadium